Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Irak Türkmen Cephesi Türkiye Temsilciliğinde bugün devir teslimi yaşandı. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan görev değişikliğin devir teslimi bugün resmen gerçekleştirildi. Konu ile ilgili sosyalmedya sayfasından açıklama...
Son günlerde ATV'de "Atv Müge Anli Tatli Sert" Stüdyolari nda Ali Korkmaz Hakkında uluslararası Çocuk Kaçırma suçlamasıyla Hollandalı Eşi Danielle van der Plıgt' in suçladığı...
Hollanda'da, bir dönem aşırı sağcı Özgürlük Partisinde (PVV) milletvekili ve ikinci adam olan Joram van Klaveren, İslam karşıtı kitap yazarken Müslümanlığı seçti. Hollanda basınında çıkan...

Irak Türkmen Cephesi’nde devir teslimi gerçekleşti

Irak Türkmen Cephesi Türkiye Temsilciliğinde bugün devir teslimi yaşandı. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan görev değişikliğin devir teslimi bugün resmen gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili sosyalmedya sayfasından açıklama yapan ITC Ankara Temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, yeni temsilcilik görevini üstlenen Mehmet Tütüncü’ye başarılar diledi.

Irak Türkmen Cephesi’nde devir teslimi gerçekleşti

Türkiye Temsilciliğinde bugün devir teslimi yaşandı. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan görev değişikliğin devir teslimi bugün resmen gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili sosyalmedya sayfasından açıklama yapan ITC Ankara Temsilcisi , yeni temsilcilik görevini üstlenen ’ye başarılar diledi. Kazancı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verd:

Cephesi Türkiye Temsilciliği’nde bayrak devir teslimi gerçekleştirildi.

ITC Genel Başkanı Erşat Salihi’nin huzurunda ITC Türkiye Temsilciliği’nde bayrak devri teslim yapıldı. Dr. tarafından 10 yıldan itibaren yürütülen ITC Türkiye Temsilciliği görevi, 8 yıldan beri Irak Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı olan Mehmet Tutuncü’ye devir edildi.

1996 yılından, Ankara merkezli Türkmeneli Öğrenci Birliği Genel Sekreteri olan Kazancı, 1998 yılında ITC Türkiye Temsilciliği’nde Eğitim ve Öğrenci Sorumlusu olarak görev yaptı. 2000 yılında, Türkiye Ulusal Güvenlik Stratejik Araştırmaları Merkezi’nde Ortadoğu Masası başkanı olan Kazancı, 2005 yılında ITC Genel Başkanın Siyasi danışmanlığını yaptı. 2007 yılında, ITC Dışilişkileri sorumlusu görevini üstlenen Kazancı, 2010 yılında Türkiye Temsilcisi görevine atandı. 2019 yılında, Dr. Hicran Kazancı, Eğitim ve Kültür İşlerinden Sorumlu Yürütme Kurulu üyesi olarak göreve devam etmektedir.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın