Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

İş adamına lüks aracında 5 kurşun

İş adamına lüks aracında 5 kurşun
İSTANBUL, ’da lüks cipiyle seyir halindeyken iş adamı silahlı atak neticeyi yaralandı.

Vaka saat 20.00 sıralarında Beykoz Soğuksu’da alana geldi. Mustafa Erkin Karaman, lüks taşıtıyla cadde üzerinde ilerlerken kimliği meçhul birey ya da şahıslar tarafından silahlı hücuma uğradı. Saldırganlar iş adamının bulunduğu vasıtaya 5 el ateş etti. Atakta Karaman bedenine isabet eden iki mermiyle yaralandı. Karaman, yaralı halde vaka yerinden uzaklaştı. Saldırganlar kayıplara karışırken iş adamı daha sonra ambulansla Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Karaman burada yapılan müdahalenin ardından özel bir sağlık kurumuna nakledildi. Atak sebebiyle bölgeye çok rakamda polis ekibi sevk edildi. Vakayla alakalı geniş çaplı tahlil başlatıldı. Vakayı asıllaştıran 2 birey, 1 silah ve 2 av tüfeği ile saat 04.00 sıralarını tutuldu. Organize Suçlarlarla Çaba Şube Müdürlüğü takımları tarafından nezaretine alınan kuşkuluların emniyetteki operasyonları devam ediyor. 

İş adamı Mustafa Erkin Karaman,  2012 senesinde Daha Önceki Azerbaycan Başbakan Müsteşarı Musa Memmedov’un kızı Günel Memmedov ile Çırağan Sarayı’nda dünya evine girmişti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın