Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Ahmet Kural kimdir Sıla ile barıştı mı? Sıla Gençoğlu kim nereli kaç yaşında? Ahmet Kural kaç yaşında nereli?
Kayıp Murat Tekin ile ilgili son gelişmeler Müge Anlı İle Tatlı Sert'te gündeme geldi. Müge Anlı son dakika 18 Ekim Atv canlı izleme linki erişime...
Sinem Umaş kimdir araştırılıyor. Sinem Umaş kaç yaşında nerelidir? Magazin gündeminin bu sıra sık konuştuğu isim Sinem Umaş biyografisi haberimizde yer alıyor. Sinem Umaş Gelinim...

İşCep’e özel filtre uygulaması (Snapchat’te bir ilk)

İş Bankası’nın, temmuzdan bu yana devam ettirdiği İşCep’in hayatı kolaylaştıran yenilikçi özelliklerini anlatan reklam filmi serisi “O İş Cepte” şimdi Snapchat filtresi olarak karşımıza çıkıyor.

Snapchat kullanıcıları ocak ayı boyunca animatik Cem Yılmaz filtresini kullanarak onunla selfie çekme fırsatı yakalıyor.

İşCep filtresiyle selfie çekerek Snapchat’te arkadaşlarıyla paylaşanların oranı yüzde 5’in, çektiği selfieyi paylaşmak yerine telefonuna kaydedenlerin oranı ise yüzde 9’un üzerinde. Böylece İş Bankası’nın sponsorlu filtresini gören Snapchat kullanıcılarının %14’ünün filtre ile etkileşime geçtiği görülüyor. Snapchat platfomu üzerinden yapılan marka işbirliklerinin globaldeki başarılı kampanya ortalamalarına bakıldığında Türkiye’de ilk kez yapılmış olan bu çalışma başarısı ile dikkat çekiyor.

İş Bankası’nın reklam yüzü Cem Yılmaz bir süredir animatik karakteri ile O İş Cepte reklam serisinde hem güldürüyor hem de İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep’in yeniliklerinden haberdar ediyor.

Dijital mecralarda sürekli olarak yürüttüğü iletişim çalışmalarını Snapchat gibi farklı bir alanda mecra özelinde özgün içerikler yaratarak farklılaştıran İş Bankası, yenilikçi çalışmalar ile dikkat çekiyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın