Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...

İşCep’e özel filtre uygulaması (Snapchat’te bir ilk)

İş Bankası’nın, temmuzdan bu yana devam ettirdiği İşCep’in hayatı kolaylaştıran yenilikçi özelliklerini anlatan reklam filmi serisi “O İş Cepte” şimdi Snapchat filtresi olarak karşımıza çıkıyor.

Snapchat kullanıcıları ocak ayı boyunca animatik Cem Yılmaz filtresini kullanarak onunla selfie çekme fırsatı yakalıyor.

İşCep filtresiyle selfie çekerek Snapchat’te arkadaşlarıyla paylaşanların oranı yüzde 5’in, çektiği selfieyi paylaşmak yerine telefonuna kaydedenlerin oranı ise yüzde 9’un üzerinde. Böylece İş Bankası’nın sponsorlu filtresini gören Snapchat kullanıcılarının %14’ünün filtre ile etkileşime geçtiği görülüyor. Snapchat platfomu üzerinden yapılan marka işbirliklerinin globaldeki başarılı kampanya ortalamalarına bakıldığında ’de ilk kez yapılmış olan bu çalışma başarısı ile dikkat çekiyor.

İş Bankası’nın reklam yüzü Cem Yılmaz bir süredir animatik karakteri ile O İş Cepte reklam serisinde hem güldürüyor hem de İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep’in yeniliklerinden haberdar ediyor.

Dijital mecralarda sürekli olarak yürüttüğü iletişim çalışmalarını Snapchat gibi farklı bir alanda mecra özelinde özgün içerikler yaratarak farklılaştıran İş Bankası, yenilikçi çalışmalar ile dikkat çekiyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın