Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

İŞKUR’dan güvenlik görevlisi alımı!

İŞKUR aracılığı ile Ülke genelinde okur yazar şartı olmak üzere çok sayıda güvenlik görevlisi alımları yapılıyor. Başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden yapılacak. Peki başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR’dan güvenlik görevlisi alımı!

İş Kurumu tarafından kamu kurumlarında ve özel şirketlerde görevlendirilmek üzere silahlı silahsız çok sayıda alımları yapılıyor. Başvuru yapacak adayların en az düzeyinde olmaları gerekmektedir. Alımların çoğu Türkiye genelinde olacak olup, başvuru şartlarını ve detaylarını haberimizden görebilirsiniz. İşte detaylar…

BAŞVURU ŞARTLARI  

İŞKUR tarafından alımları yapılacak olan güvenlik görevlisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların en az okur yazar düzeyinde olmaları gerekmektedir. Bunun haricinde her ilanın ayrı özel şartları yer almaktadır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumunun güvenlik görevlisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların, aşağıdaki linke tıklayarak, kendilerine uygun ilanlara başvuru yapabilirler. İlanların detayında maaş ve diğer olanakları yer almaktadır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız…

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın