Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Ankara destekli yerel bir televizyon kanalının yayın müdürü olduğu bilinen ve Irak Türkmen Cephesi (İTC) başkanı Erşat Salihi'nin kardeşi olan Türkeş Salihi'nin diplomasının 'sahte' olduğu...
İYİ Parti İstanbul Şehir Başkan Yardımcısı Avukat Osman Erusta, misyonundan istifa ettiğini duyurdu. Avukat Osman Erusta, istifasını sosyal medya platformu Twitter üzerinden duyurdu. “Gördüğüm gereksinim...
Daha Önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu ve dostları dün AK Parti’den istifa etti. Davutoğlu takımının AK Parti içinden hali hazırda 10 milletvekilinin yeni parti kurulması halinde...

‘İspiyonculuğun Sonu Budur’ Deyip Arkadaşının Kulağını Kesti

‘İspiyonculuğun Sonu Budur’ Deyip Arkadaşının Kulağını Kesti
Antalya’da, bir suçtan aranan Murat G., kendisini polise ihbar ettiği iddiasıyla eski ev arkadaşı Muhittin Y.’ye önce yumruk attı sonra da “Bizde ispiyoncuların sonu budur” diyerek maket bıçağıyla kulağını kesti. Yaralanan Muhittin Y.’nin kopmak üzere olan kulağına 50 dikiş atılırken polis, kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

Muratpaşa ilçesindeki olay, 24 Mayıs Cuma günü meydana geldi. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir suçtan aranan ve turizm sektöründe çalışan Murat G.’yi Konuksever Mahallesindeki adresinde bulamayınca, telefonla aynı adreste oturan Muhittin Y.’ye ulaştı. Polis merkezine giden Muhittin Y., Murat G.’nin eski ev arkadaşı olduğunu, artık birlikte oturmadığını beyan ederek, adres kayıtlarından çıkarılmasını istedi. Polis merkezindeki işlemlerin ardından telefonla Murat G.’ye ulaşan Muhitten Y., polisin kendisini aradığı belirterek “Başım senin yüzünden belaya girecek. Üstelik seni adres kaydımdan sildirdim. Polis merkezine git” diye bilgi verdi.

ÖNCE YUMRUK ATTI, SONRA KULAĞINI KESTİ

Muhittin Y. ile yaşadığı diyalog sonrası sinirlenen Murat G. bir süre alkol aldıktan sonra telefonla aradığı Muhitten Y. ile buluştu. Murat G. otomobiline bindirdiği Muhittin Y.’yi Konuksever Mahallesi’nde bir iş yerine götürdü. İş yerine girdiklerinde Muhittin Y.’nin yüzüne yumruk atan Murat G. daha sonra maket bıçağıyla tehdit ederek koltuğa oturttu. Koltuğun arkasına geçerek Muhittin Y.’yi başından tutan Murat G. iddiaya göre “Bizde ispiyoncuların sonu budur” diyerek sol kulağının büyük bölümünü maket bıçağıyla keserek kaçtı.

50 DİKİŞ ATILDI

Kan içinde dışarı çıkan Muhittin Y.’yi görenler 112 Acil Çağrı Merkezinden yardım istedi. Ambulansla hastaneye götürülen Muhittin Y.’nin kopmak üzere olan kulağı ameliyatla yerine dikildi. Kulağına 50 dikiş atılan Muhittin Y. hastanede polise ifade verip eski ev arkadaşından şikayetçi oldu.

“KULAĞIMI KESİP KAÇTI”

Polisin Murat G.’yi aradığını, ulaşamayınca kendisini aynı adreste oturduğu için ifadeye çağırdıklarını belirten Muhittin Y. “Polis merkezindeki ifademde artık birlikte oturmadığımız söyledim. İşlemlerin ardından kendisine telefon açık bilgi verdim. Ancak kendisi beni dövdü, bıçakla tehdit etti ve sonra kulağımı kesip kaçtı” dedi.

Polis, Murat G.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın