Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

İsrail’e kınama!

İsrail’in Gazze’de yapmış olduğu işgal karşıtı büyük dönüş yürüyüşü…

İsrail’e kınama!

’in Gazze’de yapmış olduğu işgal karşıtı büyük dönüş yürüyüşü’nde Askerlerinin Filistinli göstericilere gerçek mermi kullanmasına müslümanları katletmesine ve ’dan büyük geldi.

EZHER yaptığı açıklamada uluslararası toplumdan,’de insanı,toprağı ve mukaddesatı hedef alan işgalin durdurulmasını istedi,Katar yaptığı açıklamada İsrail gerçek mermi ile müslümanları tek tek katlediyor BM yetkilileri bu ölümlere dur demiyor.

İşgalli güçlerin tehlikeli askeri tırmanışı Uluslararası sözleşmelere ve yasalara açık bir ihlalidir malesef dünya bu katliama seyirci kalıyor dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın