Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden 2. Abdulhamid Han’ın Ruhaniyeti İçin Zarif Uygulama

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden 2. Abdulhamid Han’ın Ruhaniyeti İçin Zarif Uygulama

Cennet Mekan Sultan 2. Abdulahmid Han, vefatının 101. sene-i devriyesinde rahmetle anılıyor. , Ulu Hakan’ın ruhaniyeti için zarif bir uygulamayı gerçekleştirdi.

RAY HATTI YENİLENDİ

Sultan 2. Abdulhamid Han, peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) efendimizin ruhaniyeti gürültüden rahatsız olmasın diye Medine’den geçen rayları keçe ile kaplatmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi de bu hürmete istinaden Sultan 2. Abdulhamid Han’ın kabrinin bulunduğu mekandaki ray hattını titreşim ve gürültüyü azaltan malzemelerle yeniledi.

Ses kirliliği oluşmaması için rayların her iki tarafına ışıklı uyarı istemi konuldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sultan 2. Abdulhamid Han’ın vefatının sene-i devriyesini bu  video ile andı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.