Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...

İstanbul yeni havalimanı bilet fiyatları belli oldu

İstanbul yeni havalimanı bilet fiyatları belli oldu
, büyük bir merasimle 29 Ekim’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konut sahipliğinde açılacak. Türk Hava Yolları’nın 29 Ekim tarihinde açılacak ’ndan reelleştireceği ilk uçuşlar netleşti.

İLK UÇUŞ ANKARA’YA
Tarihe, yeni havalimanından havalanan ilk yolcu uçağı olarak geçecek uçak 31 Ekim tarihli TK2124 kodlu İstanbul Yeni Havalimanı ISL – Ankara Esenboğa Havalimanı ESB seferini asıllaştıracak. Saat 11:10’da icra edilecek uçuşun takribî 45 dakika sürmesi bekleniyor.

30 ARALIK’A KADAR HER GÜN UÇUŞ
31 Ekim’deki ilk uçuşun ardından 30 Aralık tarihine kadar İstanbul Yeni Havalimanı’ndan, dış hatlarda Azerbaycan/Bakü ve Kıbrıs/Ercan, iç hatlarda ise Ankara, Antalya ve İzmir’e her gün uçuş tasarlanıyor. İstanbul Yeni Havalimanı’ndan asıllaştırılacak uçuşlar yolculara yeni havalimanı içinde ihtimali de sunacak.

“Boeing 737-800” tipi uçaklar ile hakikatleştirilmesi tasarlanan seferler haftalık 7 frekans olarak icra edilecek.

31 ARALIK’TA BÜYÜK TAŞINMA
31 Aralık’ta reelleşecek büyük taşınma sonrasında tüm işlemi, Atatürk Havalimanı’nda yeni havalimanına aktaracak yeni bir tasarılama yapılacak.

KAMPANYALI ÜCRETLER
Habertürk’te yer alan habere göre 2 aylık yarıyıldaki kampanyalı fiyatlarda şöyle olacak; Ankara, Antalya ve İzmir tek istikamet 59 TL , Ercan’a tek istikamet 179 TL, Bakü’ye gidiş-dönüş 99 Amerika Birleşik Devletleri dolar olacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın