Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

İstanbul’da Yoğun Kar Yağışı Başladı

İstanbul’da Yoğun Kar Yağışı Başladı

’un batı bölgelerinde etkili olmaya başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından uyarısı yapılan bugün etkili olmaya başladı.

Mega şehrin batı ilçelerinde sabah saatlerinde kendini göstermeye başlayan yağış sebebiyle araçlar trafikte ilerlemede zor anlar yaşadı.

AKOM ve Genel Müdürlüğü tarafından, özellikle İstanbul olmak üzere yurdun büyük bir kısmının Orta Akdeniz üzerinden gelen yağış ile Balkanlar üzerinden gelen soğuk havanın etkisi altında olduğunu duyurmuştu.

İstanbul’da tipi şeklinde yağan yoğun kar yağışının özellikle Çatalca, Silivri, Arnavutköy ve Büyükçekmece gibi batı bölgelerde etkisini göstereceği belirtilmişti.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın