Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İçişleri Bakanlığı’nın kayyum kararına destek çıktı. Habertürk’te katıldığı programda AK Parti’nin mevcut haliyle terörle mücadele ettiğini söyleyen Perinçek, AK...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı dünyasının radikalizmi kullandığını söyleyerek, “Mesela, Amerikalılar şu anda, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP terör örgütüyle çalışıyor. Daha önce PYD ve PKK...
Van, Mardin ve Diyarbakır HDP belediyelerine atılan Kayyum'la ilgili halk ne düşünyür? Yeni Vatan Gazetesi sokaklarda halka mikrofon uzattı. Konu ile ilgili halk tepkili.

Işte Kati Piri’nin ‘afrin’deki siviller’ dediği o teröristler!

Işte Kati Piri’nin ‘afrin’deki siviller’ dediği o teröristler!

Kati Piri, görünürde AP raportörü. PKK ve diğerlerini tehdit olarak görmüyor. Kati’ye göre, Kalaşnikofla Türkiye’yi tehdit eden bu kadınlar “sivil”

Avrupa Parlamentosu’nun (AP) raportörü Kati Piri, Türkiye düşmanlığını, “PKK ve diğerleri bizim için tehdit oluşturmuyor” diyecek kadar ileri götürdü.
Bu açıklamadan cesaret alan , Suriye’nin Haseke ve Kobani gibi bölgelerinden 500 kadar teröristi, “sivillerin dayanışma ziyareti” adı altında ’e geçirdi.

ÇİFTE STANDART
Kati Piri’ye göre, ellerinde otomatik silahlarla yürüyen PYD/PKK’lı kadın teröristler ‘masum sivil halk’a mensup. ile meclis oturumuna katılması, AB liderlerinin ‘endişe duyuyoruz’ açıklamaları, terörle mücadelede çifte standardın ne boyuta ulaştığının göstergesi.

BILD MUHABİRİ JULIAN RÖPCKE: BUNLAR MI SİVİL
Söz konusu fotoğrafa, Türkiye düşmanı yapan Bild Gazetesi’nin muhabiri Julian Röpcke bile dayanamadı. Röpcke, “Fotoğrafta sivil kıyafetli silahlı 20’den fazla kadın saydım. Önümüzdeki günlerde artık ‘Türkiye sivilleri öldürdü’ söylemlerini bol bol duyarız” şeklinde bir tweet attı.

TÜRKİYE’YE DÜŞMAN AP RAPORTÖRÜ
Raportör Kati Piri, kartını açıkça oynamaktan çekinmiyor. Geçen yıl da ‘Diyarbakır’da 200 sivil öldürüldü’ dedi, SABAH yalanını anında ortaya çıkardı. Öldürülen teröristlerin aslında terör yuvası Kandil’de kısa süre öncesine kadar çeşitli kod adlarıyla bulundukları belirlendi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın