Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
KARS’ın Paslı köyündeki kayıp Sedanur’la ilgili şüpheli olarak gözaltına alınan Ertan Bozkurt, gözaltı öncesinde Müge Anlı’nın programına bağlanıp bir sürü yalan söylemiş. KARS’ın Kağızman ilçesine...
Geçtiğimiz yıl Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders'ın Edelstaal Group'a yaptığı ziyarete karşı iade-i ziyaret yapıldı. Tugut Turunogulları Başkanlığında bir heyet dün Hollanda' Dışİşleri Bakanlığını ziyaret...
Fransa’da park kavgası nedeniyle çocuklarının gözleri önünde öldürülen Ali Ünlü’nün ailesine destek olmak için yardım kampanyası başlatıldı.

İşte sosyal medyanın yıldızları: Twitter’daki rakam şaşırttı!

Hangi takımı kaç kişi takip ediyor? Facebook takipçi sayısı kaç? Instagram’da en çok hangi takım ön planda? Twitter’daki rakam şaşırttı!

İşte sosyal medyanın yıldızları: Twitter’daki rakam şaşırttı!

Facebook, Instagram, Twitter vb sosyal medya hesaplarındaki rakamlar açıklandı, tüm sosyal ağlar göz önünde bulundurulduğunda zirveye Brezilya yerleşti.

Instagram lideri Fransa!

3 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla Fransa zirvede, 2.8 milyon takipçisiyle Brezilya ikinci sırada.

16.5 milyon takipçisi olan Mohamed Salah’a rağmen, Mısır’ın takipçi sayısı 100 bin bile değil.

Facebook’ta Brezilya zirvede!

12 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla, Facebook’un zirvesine Brezilya yerleşti. 11 milyonu aşkın takipçisiyle Meksika ikinci sırada.

İngilizler 7 milyona yaklaşırken, Instagram lideri Fransa’yı Facebook’tan takip eden sayısı 5.5 milyonun üzerinde.

Twitter’da sürpriz, Meksika 1. sırada!

5.8 milyona yakın takipçisiyle Twitter’ın zirvesinde Meksika var. Tek başına 73.5 milyonun üzerinde takipçiye ulaşan Ronaldo’ya rağmen, Portekiz’i takip eden sayısı 600 bin bile değil. 

Twitter’da 4 milyonun üzerinde takipçisi olan Almanya’nın lider olduğu yer ise Çin’in en popüler sosyal paylaşım sitesi Sina Weibo.

Diğer milli takımların pek önem göstermediği Çin Pazarı, Almanların en etkili olduğu sosyal medya olarak dikkat çekiyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın