Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

İYİ Parti 99 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı

İYİ Parti 99 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı

İYİ Parti, , ilçe ve beldelerin de yer aldığı 99 belediye başkan adayının ismini daha açıkladı.

yazılı bir açıklama yaparak 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimine ilişkin il, ilçe ve beldelerin de yer aldığı 99 belediye başkan adayının ismini daha duyurdu.

Dervişoğlu, “31 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek olan yerel seçimler ile alakalı çalışmalarımız önemli bir aşamaya geldi. Bildiğiniz üzere, Cumhuriyet Halk Partisi ile de ‘güçbirliği’ çerçevesinde görüşmelerimiz sürmekte. Gerek parti içi çalışmalarımızın, gerekse iş birliği görüşmelerimizin sonuçları itibarıyla belirlenen belediye başkan adaylarımızın isimlerini sizlerle paylaşıyoruz.” sözlerini kullandı.

İYİ Parti’nin adaylarının belirlendiği iller ve aday isimler şu şekilde:

,

,

,

,

,

,

.

Bu isimlerle beraber İYİ Parti, 5’i büyükşehir, 17’si il, 92’si de ilçe ve belde olmak üzere toplam 114 aday açıklamış bulunmakta.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın