Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

İYİ Parti aday adaylığı bugün başladı…

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Hasan Seymen bugün bir açıklama yaparak 31 Mart yerel seçimlerde sürpriz isimler olacağını ileri sürdü. Seymen, İstanbul, İzmir ve Ankara karşılığında CHP’den bazı illerde adaylarının desteklenmesini istediği yönündeki iddialar için ise, “Burada bir pazarlık söz konusu değil.

İYİ Parti aday adaylığı bugün başladı…

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Hasan Seymen bugün bir açıklama yaparak 31 Mart yerel seçimlerde sürpriz isimler olacağını ileri sürdü.

Seymen, İstanbul, İzmir ve Ankara karşılığında ’den bazı illerde adaylarının desteklenmesini istediği yönündeki iddialar için ise, “Burada bir pazarlık söz konusu değil. Bir il veya aday pazarlığı yok” dedi. ile görüşmemizden sonra Ankara’da aday olursa kesinlikle kazanırız” diyen Seymen, “CHP ile bazı illerdeki işbirliği için görüşmelerin devam ediyor şu an iyi gidiyor. Bu süreç sonucunda süpriz isimlerle karşılaşacağız. Ankara için Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in de açıkladığı gibi Sayın ’ın partimizden aday olmasını istiyoruz. ’ın ortak aday şeklinde Ankara’ya iyi geleceğini düşünüyoruz. Bugün başlayan aday adaylığı için kayıt yaptıranlar çok heyecanlı bir gün yaşadı” dedi.

 

YeniVatanGazetesi.com / Metin Durmaz

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın