Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

İYİ PARTİ’den Anlamlı Alparslan Türkeş Mesajı

Türk siyasetinin yarım asrına damga vuran isimlerinden, büyük dava ve fikir adamı, Alparslan Türkeş doğumunun 101.yılında anıldı.

İYİ Parti ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, Alparslan Türkeş’i 101. doğum gününde Twitter’dan andı.

İYİ PARTİ’den Anlamlı Alparslan Türkeş Mesajı

Türk siyasetinin yarım asrına damga vuran isimlerinden, büyük dava ve fikir adamı, doğumunun 101.yılında anıldı.

İYİ Parti ve İYİ Parti Ankara Milletvekili , Alparslan Türkeş’i 101. doğum gününde Twitter’dan andı.

İYİ Parti İstanbul’dan yapılan paylaşımda, “Bir demir yumruk.. Kadife bir eldiven içinde.. Kadife de gerçek.. Demir de.. ** Doğumgününde Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i saygıyla ve rahmetle anıyoruz..” ifadelerine yer verilirken, Türkeş’e yakın isimlerden Koray Aydın da Alparslan Türkeş ile birlikte olduğu bir fotoğrafla paylaşımda bulundu.

Ayıdn, Türkeş’i andığı mesajında “Türk eşine, Türk eşine, Kıyar mı hiç Türk eşine? Bütün dünya kurban olsun, Türk’ün Başbuğ Türkeş’ine!” #AlparslanTürkeş 101 yaşında. İyi ki doğdun, iyi ki bize Başbuğ oldun. Doğumunun 101. yılında Başbuğumuz #AlparslanTürkeş’i rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın