Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Kahraman 57. Alay’ın torunları Afrin’de! [FOTO GALERi]

Kahraman 57. Alay’ın torunları Afrin’de! [FOTO GALERi]

Zeytin Dalı Harekâtı’ndan beklenen haber geldi. Afrin’e giren ÖSO birlikleri ilçe merkezinde kontrolü sağladı.
Zeytin Dalı Harekatı’nın 58. gününde Afrin ilçe merkezine girildi. ÖSO Afrin’de bir mahallede kontrolü sağladı.

Operasyon öncesi Özgür Suriye Ordusu’nun son hazırlıkları kameralara yansıdı. Sabah namazını kılan ÖSO mensupları, ardından araçlara binerek Afrin ilçe merkezine yönelik operasyon için harekete geçti. Kısa süre sonra da operasyon başladı. , 9 mahalleden oluşan ilçede ilk mahallede sorunsuz şekilde kontrolü sağladı.

Yakalanan teröristler gözaltına alındı.

BİR GRUP KADIN TARAFINDAN ZILGITLARLA KARŞILANDILAR

ÖSO mensuplarını karşılarında görüp kepengini açtıkları dükkandan çıkan kadınlar, zılgıtlarla sevinç gösterisinde bulundu. Bu arada, Afrin kent merkezinde sık sık silah ve patlama sesleri duyuluyor.

Terörist paçavralar yakıldı, terörist heykel yıkıldı.

SURİYE SINIRINDAKİ CAMİLERDE MEHMETÇİK İÇİN FETİH SURESİ
Suriye sınırındaki camilerde Sabah Namazı öncesi sala verilirken Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçik ve ÖSO unsurları için Fetih Suresi okundu.

Bebek katili teröristbaşı Abdullah Öcalan’nın postlerleri yerle bir edildi.

Sabah Namazı öncesi sala verilen camilere gelenler, birlikte namaz kılıp Zeytin Dalı Harekatı’nın başarıyla tamamlanması için Fetih Suresi okudu.

57. Alay’ın torunları yanyana tek safta.

Namaz sonrası cemaat hep birlikte Zeytin Dalı Harekatında görevli Mehmetçik ve ÖSO güçleri için dua etti.

ZEYTİN DALI’ İÇİN TAKVİYE BİRLİKLER SEVK EDİLDİ
Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye sınırında konuşlu birliklere takviye amaçlı gönderilen askeri araçlar, Hatay’dan huduttaki birliklere sevk edildi.

Hudutlar ile bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak, Afrin’de YPG/PKK-DEAŞ mensuplarını etkisiz hale getirmek, halkı terör örgütü üyelerinin baskı ve zulmünden kurtarmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından 20 Ocak’ta başlatılan Zeytin Dalı Harekatı devam ediyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın