Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Kati Piri’den Cumhurbaşkanı Erdoğan için alçak sözler

Kati Piri’den Cumhurbaşkanı Erdoğan için alçak sözler

Bulduğu her fırsatta Türkiye’ye saldıran AB raportörü için haddini aşan ifadeler kullandı.Her fırsatta Türkiye aleyhinde açıklamalar yapan Piri, kendisine “İslam düşmanı” dediğini iddia ederek Erdoğan’ı hedef aldı. Hazırladığı sözde raporla Türkiye karşıtlığını bir kez daha ortaya koyan , Başkan Erdoğan’ın AP raporu ve hakkındaki sözlerini çarpıtarak küstah açıklamalarda bulundu.

Skandal raporun oylaması öncesi bir grup terör örgütü PKK yanlısı ile kucaklaşan Piri, Erdoğan’ın “katliamlara zemin hazırladığını” söyleyerek saldırılarını sürdürdü.

AP’deki kadını dile dolamaya gerek yok

Canlı yayında kendisine Kati Piri’nin hazırladığı “2018 Türkiye Raporu” hatırlatılan Erdoğan, “AP’deki kadını zaten hiç dile dolamaya gerek yok. Hiç propagandasını yapmayalım. ’nun almış olduğu kararların, yaptığı açıklamaların bizi bağlayıcı hiçbir yanı yok.” diyerek Kati Piri hakkında açıklama yapmamıştı.

Erdoğan çifte standarda dikkat çekti

Avrupa’nın Türkiye’ye karşı takındığı tavrı eleştiren Erdoğan “Ama bunlar dürüst ve samimi değil. Şunu unutmayacağız. Biz Müslümanız. Bunlarsa İslam düşmanı. Sıkıntının nirengi noktası bu.” diyerek uygulanan çifte standarda dikkat çekmişti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın