Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
6 Kasım 1990 yılında Eskişehir’de doğdu. İlkokul ve Ortaokul’u Mehmet Aziz Bolel İlköğretim Okulu’nda okuduktan sonra 2004 yılında Eskişehir Atatürk Lisesi’ne başladı. 2007’de mezun oldu....
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu Sıla’ya ne söyledi?

Kemal Kılıçdaroğlu Sıla’ya ne söyledi?
- arasından yaşandığı iddia edilen darp vakasının ardından şarkıcı Sıla’yı aradı. Kılıçdaroğlu, “Sıla’ya geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Her zaman gönlümün de takviyemin de yanında olduğunu ifade ettim.” dedi.

Bir münakaşa programına katılarak söylemelerde bulunana Kemal Kılıçdaroğlu, Ahmet Kural ile Sıla arasından yaşandığı iddia edilen darp vakasının ardından şarkıcıyı arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği söyledi. Kılıçdaroğlu, “Sıla’yı aradım, yeislerimi dile getirdim. Özellikle bayan olan bir sanatçıya şiddette, daha doğrusu insana bir şiddeti asla kabul etmiyoruz. Doğru da değil. Cemiyetin hoşlandığı kabul ettiği ehemmiyetli bir şahıs. Sıla’ya geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Her zaman gönlümün de takviyemin de yanında olduğunu ifade ettim. Çok teşekkür etti. Üzülmemesini de söyledim. Cemiyet sizin yanınızda, cemiyet sizi destekliyor. Bayana şiddeti hep beraber ayıplıyoruz diye. Düşüncelerimi paylaştım.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın