Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Kemal Sunal polemiği büyüyor!

Ali Sunal, babası Kemal Sunal’ın filmleri için

Kemal Sunal polemiği büyüyor!

Geçen sene Yeni Şafak’tan ayrılan yazar , Yeşilçam’ın güldüren adamı Kemal Sunal’ın filmleri hakkında yorum yapınca ortalık karıştı. , Bayraktar’ın söylediği bu sözlere cevap vererek “Bu ismin altında kalırsın” dedi.

İnsanın zekası ile alay ediyor iddiası

Cemile Bayraktar, Twitter hesabından Kemal Sunal’la ilgili bir paylaşımda bulundu. Sunal’ın filmlerinin iyi yapımlar olmadığını yazan Bayraktar, Kemal Sunal’ın ’nin bir markası olduğunu, değerli biri olduğunu, zihinsel anlamda ’ye kötülük yapmış biri olduğunu, bu filmlerin insanın zekası ile alay ettiğini belirtti.

Ali Sunal’dan cevap

Bu sözleri çok sayıda Twitter kullanıcısı tepki gösterirken, Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’da babası hakkında yapılan bu açıklama hakkında paylaşımda bulundu.

“Kemal Sunal, sırtını halka dayamış biri”

Ali Sunal, Cemile Bayraktar’ın babasının filmlerini beğenmediğini, bunun çok da önemli olmadığını, bu filmlerin kötü olduğunu, halka hakaret olduğunu belirtecek kadar bilgisinin söz konusu olmadığını, bunun da hiç önemli olmadığını, Kemal Sunal’ın sırtını halka dayamış bir oyuncu olduğunu, Kemal Sunal’ın harika bir insan olduğunu, prim yapmak ünlü olmak için artık bu melek insana dil uzatılmaması gerektiğini, bunun büyük bir ayıp olduğunu, halkın Kemal Sunal’ına laf ettirmeyeceğini, Bayraktar’ın bu güzel isim altında ezileceğini ifade etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın