Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Kemal Zengin Kimdir

Kemal Zengin Kimdir

Hollanda’nın Venlo kentinde kafe işleten (44) kapısının önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü.

Hollanda medyasına da yer alan haberlere göre, dün gece 03:00 sularınd  İşletmesinden ayrıldıktan sonra evine gelen Zengin, kapısının önünde bir kişinin silahlı saldırısına uğruyarak öldürüldüğü belirtiliyor.

Haber göre,  ilk kurşunla yere yığılmasının ardından üzerine gelip  birkaç el daha ateş açılmış olması, olayın bir infaz eylemi olduğunu göstermiyor deniliyor.

Haberlerde, yaşadığı şehir ve semtte sevilen bir sima olduğuna yer veriliyor. Polis cinayet ile ilgili olarak henüz kimsenin gözaltına alınmadığını, konu hakkında bilgisi olanların ihbar etmelerini istedi.

NEDERLANDS MEDIA:

YeniVatanGazatesi.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın