Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Kış Saati Uygulaması Başladı Mı?

Kış Saati Uygulaması Başladı Mı?

Saatler geri alınacak mı? uygulamasına ne zaman geçilecek? soruları vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya devam ediyor. Ekim ayına girmemizle birlikte en çok merak edilen konular arasında yer alan, uygulaması bu yılda uygulanacak mı?

KIŞ SAATİ UYGULAMASINA GEÇİLECEK Mİ?

Resmi Gazete’de yer alan Cumhurbaşkanı kararında, gün ışığından daha  fazla yararlanmak için bütün yurtta uygulanan mevcut ileri uygulamasının  (tüm yıl yaz saati, GMT 3) her sene, yıl boyu sürdürülmesinin kararlaştırıldığı  belirtildi.

Kararla, yaz saati uygulanması hakkındaki 23 Ekim 2017 tarihli ve  2017/10921 sayılı Bakanlar Kurulu kararının da yürürlükten kaldırıldığı  kaydedildi.

Söz konusu kararın yürürlüğe konulmasına, 697 sayılı “Günün Yirmi Dört  Saate Taksimine Dair Kanun”un 2’nci maddesi gereğince karar verildi.

Son Dakika Kültür-Sanat Haberleri için aşağı kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER ’de Bir İlk! Ünlü Manken Özge Ulusoy Podyumda Robotla Yürüdü İleri Saat Uygulaması İçin Karar Kesinleşti İçişleri Açıkladı! Vatandaşlık Şartları Zorlaşıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın