Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
15 Temmuz Gazisi Mehmet Arif Arslan’dan FETÖ ile mücadele anlayışına isyan. Arslan gazetecilere verdiği açıklamada, “FETÖ ile gerektiği şekilde mücadele verilmese makam sahiplerinin eli şehitlerin...
Ordu Aybastı’da 34 yaşındaki Safiye B. dini nikahla birlikte yaşadığı 36 yaşındaki Muzaffer Önkol’u yatakta uyurken, tabancayla başından vurarak öldürdü. Olay, gece saatlerinde, ilçenin Esenli...
Hollanda Türkleri Konseyi Başkan yardımcısı Mustafa Cingöz, gündemle ilgili gazeteci Eşref Kerküklü'ye açıklamalarda bulundu.

Kocaman’dan Orman’a yanıt!

Fikret Orman: “Aykut hocanın babası ağabeyimizdir, Divan kurulu üyesidir, çok da iyi bir Beşiktaşlıdır!” Fikret Orman, F.

Kocaman’dan Orman’a yanıt!

: “Aykut hocanın babası ağabeyimizdir, üyesidir, çok da iyi bir Beşiktaşlıdır!”

Fikret Orman, F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın babasının, kulübü Divan Kurulu üyesi olduğunu söyledi. Başkan Orman, “Akhisar ile F.Bahçe maç yapıyor. ’ın ne işi var orada? ile maçını oynadın geçti. Algı üzerinden yapacağınız işler sahada tutmuyor. Allah’ın yüce bir adaleti var. Bundan sonra herkes işine baksın. Aykut hocanın babası ağabeyimizdir, Divan Kurulu üyesidir. Çok da iyi Beşiktaşlıdır. Aykut Kocaman da camiamızda sevdiğimiz bir hoca. Onun hakkında da öyle bir şey söylemek, bazen sinirliyim, kalp kırmak istemiyorum. Herkes işine bakacak. Sahada kazanmaya bakacak. Allah işlerini rast getirsin” ifadelerini kullandı.

Kocaman, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın “Aykut hocanın babası Beşiktaşlı’dır” sözlerine de şöyle cevap verdi:

“Benim Beşiktaş veya başka bir kulübün Kongre üyesi, ya da Divan Kurulu üyesi değil.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın