Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Korkunç olay: 13 yaşındaki baldızına tecavüz etti!

Korkunç olay: 13 yaşındaki baldızına tecavüz etti!
OSMANİYE’nin ilçesi Şehit Orhan Gök Semtinde ikamet eden Emrah A. 30, baldızı 13 yaşındaki kız çocuğunu, “Cep telefonu alacağım” mazeretiyle evvel konuta çağırdı, ardından da arabasına bindirerek ilçesinde ormanlık bir alana götürüp etti.

Tecavüzün ardından Emrah A., 13 yaşındaki kız çocuğunun ellerini ve ayaklarını iple bağlayarak arabanın valizine koyup başka bir köye götürdü.

Burada da minik kıza tecavüz eden Emrah A. daha sonra minik kızla beraber Kadirli ilçesine dönerken eşinin ihbarı üzerine polis ekiplerince tutuldu.

13 yaşındaki minik kız polis ekiplerince sıhhat hakimiyetinden geçirildi.

Nezaretine alınan Emrah A. ise emniyetteki harekâtlarının ardından çıkarıldığı duruşmaca hapsedilerek T Tipi Cezaevine sevk edildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın