Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Kurt’la ilgili skandal iddia!

Şarkıcı Demet Akalın’la boşanma sürecinin ardından haciz işlerini yavaş yavaş yoluna koymaya çalışan Okan Kurt, sosyal medya hesabından iki gün önce paylaştığı bir fotoğrafın altına “Başlamak bitirmenin yarısıdır” yazınca, bu fotoğrafın altına destek mesajları yağmıştı.

Kurt’la ilgili skandal iddia!

Demet Akalın’ın organizatörlüğünü yapan Halil Yıldırım’ın, boşanma sürecinin ardından Kurt’la arası bozulmuştu. Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Bircan Bali, bir dönem Kurt’un da işlerini yapan Halil Yıldırım’ın, geçtiğimiz hafta sonu bir mekanda Kurt’tan dayak yediğini söyledi. Bircan Bali programda, kendisini Kurt’la aynı mekanda bulunduğu bir arkadaşının aradığını ve ünlüler tarafından tanınan bir isim olan Halil Yıldırım’ın, Kurt tarafından dövüldüğünü anlattı. Programda ikilinin ağza alınmacak küfürlerle kavga ettiğini anlatılırken, Kurt’un, ‘Siz benim paramı mı yiyeceksiniz?’ cümlesini kurduğu söylendi. 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın