Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Kütahya’da aldatılan koca dehşet saçtı

Kütahya’da aldatılan koca dehşet saçtı
’da, evinin kapısını geç açan karısının tutumlarından şüphelenip odaları hakimiyet eden adam, balkonunda fark ettiği adamı bıçakla yaraladı.

Zafertepe Mahallesi’nde yaşayan M.A.Ç, çalıştığı dükkanından her zamankinden erken saat evine geldi. Evine girmeye çalışan M.A.Ç, anahtarla kapıyı açamayınca zile bastı. Eşinin kapıyı geç açması ve sıkıntılı tutumlarından şüphelenen M.A.Ç, konuttaki odaları inceledi. Balkona çıktığında M.B. ile karşılaşan M.A.Ç. kuşkuluyu bıçakla yaraladı.

NEZARETİNE ALINDI

Yaralı olarak kaçan M.B, Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Sağlık Kurumuna rehabilitasyon için müracaat etti. Vakanın polis ekiplerine bildirilmesi üzerine M.A.Ç. nezaretine alındı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın