Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Linç etmek istediler: Annenin feryadı kurtaramadı!

Linç etmek istediler: Annenin feryadı kurtaramadı!
merkez ilçesi Kocavezir Mahallesi’nde alana gelen vakada; iddiaya göre, Kadir Çolak’ın 2 yıldır beslediği kedisi bir vakit evvel evinin önünde geri geri gelen vasıtanın altında kalarak telef oldu. Bu sebeple Kadir Çolak ile taşıt sahipleri arasında husumet başladı. Vaka yerinde o sırada trafik polisi de olduğu için münakaşa gelişmeden bitti.

Ancak Kadir Çolak ile kediyi ezenler Obalar Caddesi’nde karşılaştı. Bireyler arasında münakaşa çıkınca kediyi ezen bireyin takribî 20 yakını vaka yerine gelip, Çolak’ı linç etmek istedi. Bunun üzerine kaçmaya başlayan Çolak’ın aldığı darbelerle başı kanlar içinde kaldı. Etraftaki yurttaşlar polise haber verdi.

Vaka yerine gelen polis ekipleri, havaya ateş açıp kişileri biber gazı sıkarak dağıtıp Çolak’ı linçten kurtardı. Münazaraya karışan bireylerin bir kısmı kaçarken, bir kısmı ise polis tarafını tutuldu. Çolak ise yol kenarındaki bir konuta kaçıp canını kurtardı. Biber gazından da etkilenen Çolak, vaka yerine gelen ambulansa alındı.

Bu sırada vaka yerine anne Fatma Çolak ambulansa sarılarak, “Ben sana konuttan çıkma dedim” diye bağırdı. Anne Çolak, “Bunlar bizim kedimizi ezdi, biz davacı olmadık ama her gün konutumuzu bastılar. Ben oğluma konuttan çıkma dedim ama beni dinlemedi” diyerek vakaya tepki gösterdi.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın