Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Bu akşam Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasında yapılacak programı saat 21.00’de birçok televizyon kanalı ortak yayınlayacak. Peki Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu yayını online internetten...
Sosyal medyada çektiği videolar ile tanınan Tuğrul Selmanoğlu isimli bir katılımcı, Mustafa Kemal Atatürk’ün “mülteci” olduğunu öne sürdüğü video tepki topladı. Videoda yer alan bir diğer...
Gazeteci Eşref Kerküklü çok tartışılan büyük bir dosyayı açtı. Irak Türkmenleri arasında büyük bir tartışma başlatı. Kerküklü, Irak Türkmen Cephesi önceki dönem Telafer milletvekili Nebil...

Magnum çekiliş 2018 porsche kazananların isimleri kim?

Magnum çekiliş 2018 porsche kazananların isimleri kim?
Magnum çekiliş 2018 neticeleri belirli oldu, kazanan adlar netleşti. Magnum çubukları ile çekilişe katılan binlerce şahıstan yalnızca 2’si Porsche Cayman kazanmaya hak kazandı. Peki Porsche Cayman  çekiliş neticesine göre ne zaman verilecek, kazanan adlar ne zaman duyuru edilecek. Magnum çekiliş neticelerine göre kazanan adlar 13 Ekim’de Hürriyet gazetesinden duyuru edilecek. 

MAGNUM PORSCHE CAYMAN ÇEKİLİŞ NETİCELERİ AÇIKLANDI: Merakla beklenen Magnum Porsche Cayman çekilişi neticeyi belirli oldu. Magnum Dondurma Çekilişi sonunda 2 birey Porsche Cayman 1988cc 300hp 2018 Model Araba ikramiyesi kazanmış oldu. 2018 Magnum Porsche çekiliş neticelerine göre kazanan adlar 13/10/2018 tarihinde yayımlanacak olan Hürriyet Gazetesi’nde asil ve yedek bahtlı adlar duyuru edilecek.

İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir parolalı mahsul çubuğu takdimi lüzumludur.

Türkiye’nin en çok satılan dondurma markalarından biri olan Algida tarafından her yıl tertip edilen Magnum Porsche çekilişi için bu yıl müracaatlar 01 Nisan – 30 Eylül tarihleri arasında yapıldı. Dünyanın en fazla katılım sağlanan çekiliş kampanyalarından biri olan Magnum Porsche çekilişi 2018 senesinde de en fazla merak edilen kampanya oldu. Google bilgilerine bakıldığında Magnum Porsche çekilişi ile alakalı aylık 1,5 milyon arama yapılıyor. Nisan ayında başlayan çekiliş kampanyasına katılımlar sona erdi.

Dondurmayı yiyen şahıslar Magnum çubuklarından çıkan kodları Magnum Porsche çekilişe katılım adresinden gönderiyorlar. İnternet sitesine girdikten sonra gelen ekranın üst kısmında en sağ kısımda yer alan Porsche Kampanyası yazan iletişimi tıklayarak çekilişime katılım hakkı elde edebiliyorsunuz.

Her Magnum Kodu 2 Çekiliş Hakkı Veriyor

Yemiş olduğunuz her dondurma çubuğu üzerinde harfler ve sayılarda oluşan 8 haneli bir parola yer alıyor. Bu çubuklarda yazan kodları giren şahıslar Magnum Porsche 2018 çekilişine katılmak için 2 hak elde ediyorlar.

Magnum Porsche Modeli Ne?

Çekilişe katılarak dondurma yiyerek Porsche kazanan şahıslar Magnum Porsche modeli olarak Porsche Cayman Magnum Edition 1988 cc 300 HP Benzinli 2018 model araba kazanacak. Duyuru edilen Magnum Porsche 2018 maliyeti ise 130.084 Euro olarak söylenmiş gidişatta. Başka Bir Deyişle 5 Temmuz 2018 kuru ile hesaplarsak Magnum 701 bin 152 liralık mükâfatın sahibi olacaklar.

Magnum Porsche Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Magnum Porsche çekiliş tarihi olarak 09/10/2018 olarak tanımlandı. Magnum Porsche kazananlar 13/10/2018 tarihinde yayımlanacak olan Hürriyet Gazetesi’nde duyuru edilecek. Magnum Porsche kazananlar neticelerin söylendiği tarihte star.com.tr sitemiz üzerinden de duyurulacak. Magnum Porsche aidatı için ödemeyi Katma Değer Vergisi ve ÖTV ödentilerini Magnum, değişik aidatları kazanan birey olmak üzere yapacak.

Magnum Porsche SMS No ve Maliyeti Ne Kadar?

Magnum Porsche ileti ile katılım yapmak isteyen şahıslar için SMS numarası olarak 2992 numarasını kullanıyor. Magnum Porsche SMS no olarak kullanılan 2992 numarasına ad, soyad ve adres bilgilerinin sevk edilmesi yeterli oluyor. Magnum Porsche SMS maliyeti / ileti fiyatı olarak ise Turkcell için 0,85 lira, Avea ve Türk Telekom için ise 0,65 olarak fiyatlandırılmaktadır.

Magnum Hazzı Çekilişle Porsche Cayman Edition Kazandırıyor!

01 Nisan 2018 ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, promosyonlu Magnum mahsullerinden satın aldıktan sonra mahsul içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım parolasını, ad, soyad ve adres bilgileri ile beraber kelime aralarında birer boşluk vazgeçerek 2992 kısa ileti servis numarasına SMS ile yollayanlar veya www.magnum internet sitesindeki ya da Magnum iPhone / Magnum Android uygulamasındaki alakalı alana girenler çekilişe katılmaya hak kazanmışlardır.

Magnum 2018 Porsche Kampanyasının Çekilişi alakalı işletme tarafından 09 Ekim 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak olup, çekiliş neticeyi kazanan bahtlıların adları 13 Ekim 2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde duyuru edilecek.

2 Şahsa Porsche Cayman Magnum Edition 1988cc 300hp Benzinli 2018 Model Araba Kıymeti:130.084 Euro

Ehemmiyetli Anekdot: İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir parolalı mahsul çubuğu takdimi lüzumludur. Parolalı mahsul çubuğunun okunabilir biçimde saklanması katılımcıların mesullüğündedir. 18 yaşından minikler kampanyaya katılamazlar.

Bu kampanya MPİ’nin 22.12.2017 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.7186 rakamlı izni ile Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. Unilever tarafına tertip edilmiştir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın