Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Fransa’da park kavgası sonrası 3 çocuk babası Türk vatandaşını çocuklarının gözleri önünde darp ederek öldüren 2 saldırgan yakalandı. Bu arada saldırganların talihsiz adamın çocuklarına da...
38 yaşındaki Türk vatadaşı, alışveriş sonrası park kavgası nedeniyle 4 kişinin saldırısın uğradı. Adam çocuklarının önünde yaşanan kavgada aldığı darbeler sonrası ağır yaralanırken kaldırıldığı hastanede...
Yeşilçam'ın usta sanatçısı Sevda Ferdağ'dan üzücü haber geldi. Sevda Ferdağ'ın aniden fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı ve ameliyata alındığı duyuruldu. Sevda Ferdağ'ın hayatı hakkında merak edilen bilgileri...

Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de

Maliye Bakanı Ağbal Mersin'de

MERSİN (AA) – Maliye Bakanı , “İnşallah hükümet olarak hem ’un, hem ’in büyümesi ve kalkınması için ne gerekiyorsa sonuna kadar yapacağız. Yatırımları daha da arttıracağız.” dedi.

Ağbal, Tarsus ilçesi Atatürk Bulvarı’nda kendisini karşılayan çok sayıda vatandaşla tek tek selamlaştı.

Vatandaşlarla sohbet edip zaman zaman fotoğraf çektiren Naci Ağbal, daha sonra bulvardaki bakkal, manav, kasap, berber, mobilyacı, konfeksiyoncu gibi dükkanlara girerek esnafla görüştü.

Vatandaşlardan 16 Nisan’daki halk oylamasında kendilerine destek vermesini isteyen Ağbal, girdiği bir kasapta, 40 lira olduğunu öğrendiği et fiyatını yüksek buldu ve 35 liradan satılması gerektiğini belirtti.

Esnafın sorunlarını ve taleplerini de dinleyen Bakan Ağbal, daha sonra bir berber dükkanında gazetecilere yaptığı açıklamada, Tarsus insanının enerjik olduğunu söyledi.

Burada güzel bir şehirleşme ve sanayileşme potansiyeli olduğunu ifade eden Ağbal, şunları kaydetti:

“Mersinliler ticareti çok iyi biliyor. Mersin’in ufku çok geniş. Ufku Türkiye sınırlarını aşmış, gerçekten Türkiye’nin dünyaya açılan noktası. Müthiş bir enerji var. İnşallah hükümet olarak hem Tarsus’un, hem Mersin’in büyümesi ve kalkınması için ne gerekiyorsa sonuna kadar yapacağız. Yatırımları daha da arttıracağız.”

Daha sonra ziyaretlerine devam eden Naci Ağbal, sigara içerken gördüğü bazı vatandaşlara bu kötü alışkanlıklarını bırakmaları yönünde de öneride bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın