Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

May’ya Suikast girişimi!

Avrupa ülkelerinin liderleri suikastçilerin hedefine girdi. Bu kez de İngiltere Başbakanı May’in konvoyuna bir araç daldı.

May’ya Suikast girişimi!

liderlere suikast iddiaları ile sarsılırken bugün ’den ilginç bir haber geldi. Daha önce Fransa Cumhurbaşkanı Macron’a suikast yapmaya hazırlanan 6 kişilik suikast timi yakalanmıştı. Olaydan iki gün sonra İspanyol polisi Başbakan Pedro Sanchez’e yönelik bir suikast girişiminin engellendiğini açıklamıştı.

May’in aracına otomobil çarptı

Bugün ise Belçika’ya ziyarette bulunan İngiltere Başbakanı ’in konvoyuna bir araç daldı. Aracın May’i taşıyan otomobile çarptığı aktarıldı.

Olay, kutlama sırasında yaşandı

Olay, Birinci Dünya Savaşı’nın bitişini kutlama etkinliğine katılan May’in aracının alana girmesi ile yaşandı.

İki polis yaralandı

La Libre Belgique gazetesinin haberine göre, yaşanan kaza dolayısı ile iki polis yaralandı. Öte yandan konvoyda, Belçika Başbakanı Charles Michel de vardı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın