Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Ermeni Diasporası Dosyası" adını verdiği bir video paylaştı...
T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği heyeti Hollanda'yi ziyaret etti ve Hollanda Ticaret Odası Türkiye Masası yetkilisi Cor Bekker eşliğinde Türkiye'nin Avrupa Birliği ile ilgili...

Merakla bekleniyordu: FED faiz kararını açıkladı!

Merakla bekleniyordu: FED faiz kararını açıkladı!
Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası , kararını Federal Sarih Piyasa Kurulu FOMC buluşmasının ardına söyledi. faizi 2.00-2.25 aralığında değişmez yakaladı. Piyasanın temennileri de faizlerin değişmez yakalanması güzergahındaydı.

JP Morgan ekonomisti Michael Feroli, kasım ayındaki komisyon buluşmasından pek fazla farklılık beklemediklerini ve ekonominin eforlu geliştiğini söylüyor.

Amerika Birleşik Devletleri ekonomisi, temmuz ve eylül ayları arasında vasati yüzde 3.5 gelişmişti ve işsizlik tarihin en düşük seviyesine gerilemişti.

Aralık ayında bir defa daha bir araya gelecek FED’in en az 25 baz puan faiz çoğaldırması bekleniyor.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.