Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Milli Savunma Bakanlığı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
31 Mart seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu onca usulsüzlüğe rağmen mazbatasını alıp göreve başladı. Gerek seçim sürecinde, gerekse seçimlerden sonra İmamoğlu'nun yanından ayrılmayan ve kendine yeni...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Mazbatayı Stadyuma Taşımak Çok Yanlıştır

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Mazbatayı Stadyuma Taşımak Çok Yanlıştır

Genel Başkanı , partisinin Kızılcahamam’da düzenlenen Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve TBMM Grubu ortak toplantısı kapanış oturumuna katıldı.

BELEDİYE BAŞKANLARI 19 NİSAN’DA BULUŞACAK

Partisinin Kızılcahamam kampını değerlendiren Bahçeli, “8 ana başlıklı bir yorum getirmiştik. O yorum buradaki çalışmalarımızın da temelini teşkil etmiştir. Arkadaşlarımızla bir arada olmak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak faydalı olmuştur. YSK’nın itirazlara karşı vereceği cevabın son günüdür. Bu beklenmektedir. Seçimlerde başarı sağlamış belediye başkanlarımızla tüm başkanlarımızın ortak toplantısı 19 Nisan günü Antalya’da yapılacak. Cumartesi – Pazar devam edecek. Sorunları varsa belediyelerin o sorunlara öncelik verilecek ve faaliyetlere devam edilecektir.” ifadelerini kullandı.

“MİLLET İRADESİ DOĞRU DEĞERLENDİRMEYİ YAPMIŞTIR”

Millet iradesinin doğru değerlendirmeyi yaptığını belirten Bahçeli “Rakamları görmeden, bilmeden niyetler üzerine değerlendirme yapanları her akşam TV’de zevkle takip ediyoruz. Onların söylediği rakamlar yanlıştır. Millet iradesi doğru değerlendirmeyi yapmıştır. YSK’nın açıklamaları sonrasında Resmi Gazete’de neyin ne şekilde sonuçlandığı hakkında da yayın yapılacaktır. İl genel meclisi üyesi oylarını yok farz ederek, belediye meclisi üyelerini yok farz ederek, üç tane, beş tane belediyenin aldığı yerlerdeki oy oranını esas alarak yorum yapanlar kamuoyu araştırmaları nezdinde iflas etmiş insanlardır. Eğer böyle bir iddia ile muhatap ediliyorsa mutlaka ispatı gerekir.” ifadelerini kullandı.

“SİYASİ DÜŞMANLIĞA DÖNÜŞTÜRME İÇİN EKİLEN BİR TOHUMDUR”

Mazbatayı stadyuma taşımanın yanlış olduğuna dikkat çeken MHP lideri “Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürme için ekilen bir tohumdur. Çok yanlıştır. Bundan belediye başkanı olmaz.” ifadelerini kullandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER MHP Lideri Bahçeli’den Yasemin Adar’a Kutlama MHP Lideri Devlet Bahçeli, Büyükşehirlerde PKK’nın CHP’ye Yardım Ettiğini Söyledi

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın