Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.
Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, eylemin önlenmesi için gerekli tedbirlerin alındığını, sorumlular hakkında yasal işlemin başlatılacağınu bildirildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyı Cumhurbaşkanlığı yakından takip ediyor.

MHP Lideri Bahçeli’den flaş Brunson sözleri

MHP Lideri Bahçeli’den flaş Brunson sözleri
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı , partisinin grup buluşmasında gündeme ait mevzularda konuşuyor. İşte Bahçeli’nin konuşmalarından satır başları…

– İsrail Gazze’deki kırımlarına devam etmektedir. İsrail her zamanki gibi zorbadır. Tarih hiçbir katilin yaptıklarının yanına kalmadığını göstermiştir.

– Kurulan tuzaklar anbean bozulmuştur. Bu vatanı basit bulmadık asla da kaybetmeyeceğiz. Birilerinin canı sürüklüyor diye telim etmeyeceğiz. Güney Kara hudutlarımız süresince korkunç bir senaryo yaşama geçirilmek isteniyor.

– Amerika Birleşik Devletleri Türkiye düşmanları ile bir oluyor. Amerika Birleşik Devletleri kararını netleştirmeli. Bağlaşığı Türkiye midir yoksa YPG-PKK mıdır? Amerika Birleşik Devletleri zehir saçmakta ve terörizme çanak yakalamaktadır.

– Fırat’ın doğusu tehdit olmaktan çıkarılmalıdır. Adiler doğduklarına pişman edilmelidir. Türkiye’nin bunu yapacak eforu vardır. Hiç kimse halkımızın sabrıyla oynamasın. Gerekirse alçakları döktükleri kanda boğarız.

-Herkesin gözü önünde Türkiye’den bir papaz gelip gitmiştir. Amerika Birleşik Devletleri başkanı papazla uyuyup papazla kalktı. Papaz Brunson 9 Aralık 2016’da hapsedilmişti. FETÖ ve PKK ismine kabahat işleyip ajanlık yaptığı ifade edildi. Papaz iki ülkenin diyaloglarını tıkadı. Amerika Birleşik Devletleri, papaz için Türkiye’ye yaptırımlarda bulundu. Türkiye ekonomisine ismi konulmamış savaş başlattı. Konut mapusuna alınması fayda etmedi. 4.kez egemen karşısına çıktı. Netice itibariyle hür kaldı. Papaz gitmiş tartışma bitmiştir, anlaşılan papaz sihri bozulmuştur. Trump’ın Türkiye hisleri değişmiştir. Seviyesiz Trump’ın yerini sempatik Trump almıştır.

–  Böyle devlet adamı olunmaz böylesine şuur kaybı ile Türkiye Amerika Birleşik Devletleri ilişkileri tutarlı kalamaz. Türkiye’nin bedelini bir papaza indiren bir ülkenin başkanına güven duyulamaz haysiyet edilemez. Bizim adam yerine koymayanı biz insan dahi görmeyiz. Papazı almak için her dayatmayı yapan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı yarın bir başka sorunla alakalı aynı tavrını sürdürürse ne yapacağız?’

– Amerika Birleşik Devletleri başkanı Türkiye’yi hafife almasın. Bu işin şakası yoktur. Türk’e kefen biçilmez Türk’e tuzak işlemez. Papaz davasında ifade değiştiren saklı şahitler kimlerdir? Kısa zamanda ifade ve görüşlerini nasıl değiştirmişlerdir?

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın