Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...

MHP Lideri Bahçeli’den Teşkilatlara İttifak Uyarısı

MHP Lideri Bahçeli’den Teşkilatlara İttifak Uyarısı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı , parti teşkilatlarına genelge yolladı. Bahçeli, “Bu ittifak kaygan ve kaypak bir ittifak değildir.” dedi.

“BU İTTİFAK SIRADAN BİR BİRLİKTELİK DEĞİLDİR”

Lideri Devlet Bahçeli imzasıyla yollanan genelgede şu sözler yer alıyor:

“Cumhur İttifakı, Türkiye’yi gelecek bin senelere taşıma amacı ile temellenmiş, bekamızı muhafaza ve müdafaa azmiyle ahlaki ve hukuki varlığını temin ve tescil ettirmiştir.”

“Bu ittifak sıradan bir ortaklık, çıkar merkezli bir oluşum, siyasi dürtülere teslim olmuş bir yapı, küçük hesaplara tamah ve tevessül eden kaygan ve kaypak bir ittifak değildir.”

“SİYASİ ÇETELE TUTMADIĞIMIZ HER TÜRLÜ İZAHTAN VERASTEDİR”

“Cumhur İttifakı’nın siyasi beraberlikten ziyade ülke, millet, güvenlik ve tarihi çıkarlarımız gözeten bir bir beka beraberliği olduğu hatırlanmalı. Cumhur İttifakı’nın mehabetini ve meşruiyetini gölgeleyecek açıklama, değerlendirme, yorum, yayın ve beyanatlardan kesinkes uzak durulacaktır.”

“Parti olarak 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine kaç belediye kazanırız, kaçını kaybederiz zaviyesinden bakmadığımız açıktır, bilinmektedir. Siyasi çetele tutmadığımız her türlü izahtan varestedir.”

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın