Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP’yi, ‘eleştirme’ adı altında hakaretler eden ve bu nedenle MHP’den uzaklaştırılarak İYİ Parti’ye (İP) yanaşan yazar Ahmet Aytaç, İP Ülkücüleri birbirine düşman ettiğini yazd. Aytaç,...
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, muhafazakar dindarlara Erdoğan’ın ördüğü kalın duvar nedeniyle ulaşamadıklarını söyleyince, Ahmet Hakan, köşe yazısında “sizin beceriksizliğiniz nedeniyle olmasın?” sorusunu yöneltti....
Türkiye'nin iadesini istediği FETÖ üyeleriyle ilgili yeni bir formül gündeme geldi. FETÖ'nün ''terör örgütü'' yerine ''silahlı suç örgütü'' olarak tanımlanmasının iadeleri kolaylaştıracağı düşünülüyor.

MHP’nin 23 Haziran Seçimleri İçin Sloganı Belli Oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, perşembe günü Siirt, Bitlis, Van, Diyarbakır, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Çorum, Muş, Kayseri, Konya, Çankırı, Elâzığ, Yozgat, Bingöl ve Batman il başkanları ile görüşme gerçekleştirecek.

MHP Genel Başkanı , perşembe günü Siirt, , , , , Ağrı, Amasya, , , Kayseri, Konya, Çankırı, Elâzığ, , ve Batman il başkanları ile görüşme gerçekleştirecek.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun’un aktardığına göre, hemşehri stratejisiyle çalışmalar yapacak olan MHP, yol haritasını da tespit etti. İstanbul’un üç bölgesinde birer genel başkan yardımcısı vazifelendirildi. Bahçeli, kendisine en yakın isim olan ’ı genel koordinatörlüğe atadı.

MHP Genel Başkanı, İzzet Ulvi Yönter’i birinci bölge koordinatörü, Feti Yıldız’ı ikinci bölge koordinatörü, İsmail Faruk Aksu’yu da üçüncü bölge koordinatörü olarak vazifelendirdi.

SANDIĞA GİTMEYEN SEÇMEN

MHP’nin ilk hedefi sandığa gitmeyen seçmen olacak. Sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin, oyu geçersiz olan yaklaşık 300 bin kişiyle alakalı hem söylemsel hem de siyasi eylem bazında çalışmalar gerçekleştirilecek.

‘ÜÇ HİLALLİ’ STANTLAR KURULACAK

Seçmene ulaşmak için İstanbul’un en işlek yerlerine ‘üç hilalli’ stantlar açılacak. MHP mitinglerden daha fazla ‘hemşehri ve dost sohbetleri’ yapacak. Teşkilat bu kapsamda İstanbullu’ya ‘iftar sonrası çaya bekleriz’ çağrısını yapacak.

MHP, 23 Haziran sürecinde “Biz Biriz Siz Hepiniz” sloganını kullanacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın