Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu için başlatılan kampanyaya yapılan bağışın 15 milyon TL’yi aştığı açıklandı. İmamoğlu’na 20 TL’lik bağış kampanyasına Artvin’de büyük...
İyi Parti'nin (İP) Hollanda ayağı, PKK, FETÖ ve CHP ile birlikte olduğunu yalanladı ancak belgeler İyi Parti'nin, PKK, FETÖ ve CHP ile birlikte aynı toplantıda...
Sedat Peker, Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı olan ve ayrıca da senaristliğini yapan Mehmet Bozdağ ve eşi Zeynep Bozdağ’ın ailece çağırdığı iftar davetini kırmadı. Peker katıldığı...

MHP’nin 23 Haziran Seçimleri İçin Sloganı Belli Oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, perşembe günü Siirt, Bitlis, Van, Diyarbakır, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Çorum, Muş, Kayseri, Konya, Çankırı, Elâzığ, Yozgat, Bingöl ve Batman il başkanları ile görüşme gerçekleştirecek.

, perşembe günü Siirt, Bitlis, Van, Diyarbakır, , Ağrı, , Çorum, Muş, , , Çankırı, Elâzığ, , Bingöl ve Batman il başkanları ile görüşme gerçekleştirecek.

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun’un aktardığına göre, hemşehri stratejisiyle çalışmalar yapacak olan MHP, yol haritasını da tespit etti. İstanbul’un üç bölgesinde birer genel başkan yardımcısı vazifelendirildi. Bahçeli, kendisine en yakın isim olan ’ı genel koordinatörlüğe atadı.

MHP Genel Başkanı, ’i birinci bölge koordinatörü, Feti Yıldız’ı ikinci bölge koordinatörü, İsmail Faruk Aksu’yu da üçüncü bölge koordinatörü olarak vazifelendirdi.

SANDIĞA GİTMEYEN SEÇMEN

MHP’nin ilk hedefi sandığa gitmeyen seçmen olacak. Sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin, oyu geçersiz olan yaklaşık 300 bin kişiyle alakalı hem söylemsel hem de siyasi eylem bazında çalışmalar gerçekleştirilecek.

‘ÜÇ HİLALLİ’ STANTLAR KURULACAK

Seçmene ulaşmak için İstanbul’un en işlek yerlerine ‘üç hilalli’ stantlar açılacak. MHP mitinglerden daha fazla ‘hemşehri ve dost sohbetleri’ yapacak. Teşkilat bu kapsamda İstanbullu’ya ‘iftar sonrası çaya bekleriz’ çağrısını yapacak.

MHP, 23 Haziran sürecinde “Biz Biriz Siz Hepiniz” sloganını kullanacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın