Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Millet Ittifakı’nın gizli gündemi teşhir edildi: Kirli plan

CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve HDP’nin içinde yer aldığı ittifaka terör yuvaları açık açık destek vermeye başladı. FETÖ elebaşısı Pensilvanya’dan, PKK’lı terörist başları ise Kandil’den “Millet İttifakı’na oy verin ve hatta oy toplayın” talimatı verdi.

Güvenlik ve istihbarat birimleri proje terörün bu defa da seçimleri için işbirliği içinde olduğunu ortaya çıkardı. Tarihi önemdeki yerel seçimlerine gölge düşürmek ve ’nin seçimlerden başarısız çıkmasını sağlamak için terör örgütü ve ’nün Başkan ’ın ‘zillet ittifakı’ olarak nitelendirdiği ile işbirliği içinde oldukları ortaya çıktı.

Bu ittifaka oy vermeleri için FETÖ’nün üyelerine ‘içeridekilerin serbest kalması için bu seçimler önemli bir fırsat’, ‘Millet İttifakına oy verin hatta çevredekilerden oy toplayın’ şeklinde talimatlar gönderdiği tespit edildi. Cezaevinde tutuklu olan FETÖ’cülerin, ziyarete gelen ailelerine bu ittifaka oy vermeleri yönünde telkinlerde bulunduğu belirlendi.

TEPKİ ÇEKMEYİN UYARISI
Kandil’deki elebaşları ise terör örgütü PKK’ya eylemsizlik talimatı vererek boyunca teröristleri kuluçkaya yatırdı. Örgüt üyelerine, ‘’nin her yerinde mutabık olduğumuz partnerlerle birlikte bu işi yürüteceğiz ve siyasi otoriteyi zayıflatmayı başaracağız’, ‘tutukluların özgürlüğüne kavuşması gerekiyor’ talimatları verdikleri tespit edildi. Her iki terör örgütü, üyelerine bu çalışmanın siyasi partnerlerin tepkiyi üzerlerine çekmeden gerçekleştirilmesi gerektiği uyarısında bulundu.

GÖLGE DESTEKÇİLER
Özellikle Kandil’in eylemsizliğe bürünerek ittifaka gölge düşürecek tavırlardan kaçınması, FETÖ’nün trol çetesinin sosyal medyada algı operasyonu yürütmesi, ’nin ise kendisini Kürt halkının temsilcisi gibi göstermeye çalışması üzerinden yürüdüğü anlaşılan ihanet planın talimatını alan gölge destekçiler FETÖ ve PKK, ittifak görüşmelerinde anlaşma sağlanınca hemen eş zamanlı harekete geçti.

Terör örgütleri ve siyasi ortakları AK Parti’yi yerel seçimlerde zayıflatarak siyasi gücünü sarsmayı, ardından Başkan Erdoğan’ı yıpratmaya çalışarak PKK ve FETÖ’ye koruma kalkanı olmayı planlıyor. ve Kandil’in, tutuklu FETÖ ve HDP’lilerin serbest kalmasının bu seçimlere bağlı olduğunu örgüt tabanına empoze ettiği belirlendi.

Sabah

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın