Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Muharrem, Kerbela ve Direniş

Sefa Yürükel

Sefa Yürükel

, ve

, Yezit’e boyun eğmeyen, Islam Peygamberi Hz. Muhammed’in Ehli Beyti’nden sevgili torunu, Allah’ın Arslanı Hz. Ali’nin ve Hz. Muhammed’in kızı Hz. Fatıma’nın oğlu, , kız kardeşi Hz. Zeynep’le zulme ve zalime karşı tarihsel direnişin mimarı, 3. İmam Hz. Hüseyin’in ve tüm Kerbela Şehitlerimizin Şehadeti ve Muharrem ayı dolayısı ile tüm inanların ve dostların Muharrem ayını yad ediyor, , sevgi ve şükranla eğiliyorum!

bugünün Muaviyesi saltanatçı, saraycı Yezit’leri unutmasın;

her devrin bir Muaviyesi ve Yezit’i olacaksa, her devrin bir Ali’si, Hüseyin’i , Hasan’ı, Zeyneb’i ve Zülfikarı da olacaktır!

Lanet olsun, dünün ve bugünün Muaviye ve Yezit’lerine ve onların temsilcilerine!

Lanet olsun bugünün Muaviyesi ve Yezit’inin saray ve saltanat yalakalarına!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın