Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

Muharrem, Kerbela ve Direniş

Sefa Yürükel

Sefa Yürükel

, ve

, Yezit’e boyun eğmeyen, Islam Peygamberi Hz. Muhammed’in Ehli Beyti’nden sevgili torunu, Allah’ın Arslanı Hz. Ali’nin ve Hz. Muhammed’in kızı Hz. Fatıma’nın oğlu, , kız kardeşi Hz. Zeynep’le zulme ve zalime karşı tarihsel direnişin mimarı, 3. İmam Hz. Hüseyin’in ve tüm Kerbela Şehitlerimizin Şehadeti ve Muharrem ayı dolayısı ile tüm inanların ve dostların Muharrem ayını yad ediyor, , sevgi ve şükranla eğiliyorum!

bugünün Muaviyesi saltanatçı, saraycı Yezit’leri unutmasın;

her devrin bir Muaviyesi ve Yezit’i olacaksa, her devrin bir Ali’si, Hüseyin’i , Hasan’ı, Zeyneb’i ve Zülfikarı da olacaktır!

Lanet olsun, dünün ve bugünün Muaviye ve Yezit’lerine ve onların temsilcilerine!

Lanet olsun bugünün Muaviyesi ve Yezit’inin saray ve saltanat yalakalarına!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.