Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Murat Gedik belediyeleri ziyaret etmeye devam ediyor; Dordrecht Belediyesinde

Hollanda Türk Federasyon genel başkanı Murat Gedik, Dordrecht Belediye Başkanı Wouter Kolff’u makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi.

Murat Gedik belediyeleri ziyaret etmeye devam ediyor; Dordrecht Belediyesinde

genel başkanı , ’u makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi.

Belediye başkanları ziyaretini devam ettiren Hollanda başkanı Gedik, yönetim kurulu üyeleri ile eylül 2017’de Dordrecht Belediye Başkanlığına atanan ’u makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Kolff’un makamında gerçekleşen görüşmede gündemde olan konular da değerlendirilerek, ’un ve Dordrecht Ayasofya teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Ayrıca 2016 yılında terör saldırısına maruz kalan Ayasofya teşkilatının yaşadıklarından dolayı alınan önlemler de karşılıklı görüşüldü. Kolff’a ayrıca Ayasofya teşkilatının almış olduğu yeni yer için düşünülen proje hakkında ileri tarihlerde bilgi verileceği de dile getirildi. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Kolff, irtibatların kalıcı olması temennisinde bulundu.

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın