Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

MUSİAD Amsterdam’da istifa depremi

MUSİAD Amsterdam’da istifa depremi

yönetim kurulu üyeleri istifa etti. Edinilen bilgilere göre, yönetimin bilgisi dışında toplantılara katılm faaliyeti olduğu ve MUSİAD’ın başarısını yönetimde bulunan bazı üyeler kendi başarısı gibi göstererek ödüller aldığı bildirildi.

elde ettiği bilgilere göre, Genç MUSAİD Amsterdam başkanı Türkiye’de bir takım toplantılara yönetim kurulu bilgisi dışında katıldığı ve toplantılara MUSİAD Amsterdam adına gerçekleştirdiği öğrenildi.

Yönetim kurulu üyeleri, Genç MUSİAD başkanının MUSİAD Amsterdam adına toplantılara katılım yetkisinin olmadığını bildirerek olaya tepki gösterdi. İsminin açıklanmasını istemeyen kaynak, “Genç MUSİAD eski başkanın görevden alan yönetim kurulu kararı saygı ile karşılanırken ve uygulanırken neden aynı yönetim kurulu kararı Melek Likoğlu için geçerli görünmüyor? Genç MUSİAD eski başkanı ‘hakaret’ içeren ifadesi dolayısı ile görevden alınmıştı ve onun yerine Melek Likoğlu getirildi. Ancak Likoğlu toplantılara, MUSİAD Amsterdam adına katılım yapıyor ve bu faaliyetlerden yönetim kurulu bilgilendirilmiyor. Ayrıca, maaşlı personel olduğu dönem de takdir ödülü veriliyor. Ortada takdir edilen bir durum varsa oda MUSİAD Amsterdam’ın başarısıdır,” dedi.

yönetimin kararını olumlu bulduğunu ve kendisinin de istediğini bildirdi. Kaynak, “O ödül kuruma verilmelidir. Likoğlu’nun görevden alınması için yönetim kurulu kararını hiçe sayan Uyar, MUSİAD Amsterdam Yönetimin istifasına neden olmuştur,” açıklamasında bulundu.

MUSİAD Amsterdam Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa edenlerin isimleri:

İsmi ve görevi açıklanmayan 4 istifa daha olduğu ve toplam da 9 üyenin istifa ettiği bildiriliyor.

 

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın