Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

MÜSİAD Amsterdam’dan, susturma girişimi: 20 bin euro verelim

Müstekil Sanayici ve Işadamları Derneği (MÜSİAD) Amsterdam şübesi başkanı Ümit Akbulut, YENİVATANGAZETESİ.COM susturmak için yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, “Yeni Vatan Gazetesi’ne kim bilgi veriyor? Gazete bize kaynağı versin, bizde 10 bin 20 bin euro neyse verelim” dediği ortaya çıktı.

MÜSİAD Amsterdam’dan, susturma girişimi: 20 bin euro verelim

Müstakil Sanayici ve Işadamları Derneği (MÜSİAD) Amsterdam şübesi başkanı Ümit Akbulut, YENİVATANGAZETESİ.COM susturmak için yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmada, “Yeni Vatan Gazetesi’ne kim bilgi veriyor? Gazete bize kaynağı versin, bizde 10 bin neyse dediği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda, Yeni Vatan Gazetesi MÜSİAD Amsterdam şubesinde olan olayları geniş kapsamlı ele almış, 8 yönetim kurulu üyesi ve 35 üye olmak üzere 43 kişinin istifa ettiğini yazmıştı. Gazete önemli kaynağa dayandırdığı haber de, MÜSİAD Amsterdam başkanı Ümit Akbulut yıllık mali raporu açıklamadığını bildirmişti.

43 istifanın bir anda gerçekleştiği için Yeni Vatan Gazetesi‘ne kimin kaynak sağladığını öğrenemeyen Akbulut, geride kalan yönetimle yaptığı toplantıda, “Yeni Vatan Gazetesi bize kaynağı versin 10 bin 20 bin euro neyse verelim” dediği öğrenildi.

YENİ VATAN GAZETESİNE 20 BİN EURO SUS PAYI

MÜSİAD Amsterdam’da olan gelişmeleri an be an bildiren kaynaklar, “Akbulut, etrafındaki herkesten kaynağı bulma yardımı talep ediyor. Gazeteye kimin kaynak sağladığını hala bulunamıyor. Akbulut gazeteye yakın isimlerin arkadaşlarını da devreye soktu. İçerde herkes başka birini kaynak sağlamakla suçluyor ve bu suçlamaların büyük bir çoğunluğu Akbulut’un kendisinin gazeteye kaynak sağladığını işaret ediyor. Akbulut gazeteye kaynak sağlayan kişiyi bulmak için yaptığı pek çok toplantıda, kaynağın bulunması için 10 bin 20 bin euro ne kadar istiyorlarsa o kadar ödemeye hazır olduğunu söyliyor,” dedi.

Bu olaylar karşısında, ’ın sessiz kalması ayrıca bir takım soruları beraberinde getirdiği bildiriliyor.

MUSİAD Amsterdam’da yeni gelişme: “Ümit Akbulut gerçeklerin üstünü kapatıyor”

MÜSİAD Amsterdam’da mali rapor patlak verdi: Yıllık rapor açıklanamıyor

MUSİAD Amsterdam’da istifa depremi

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın