Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Muş’ta PKK’ya ağır darbe

Muş’ta PKK’ya ağır darbe
Şehir Komutanlığı’na bağlı takımlar yapılan yapılan istihbarat çalışmaları neticeyi ilçesi Yılanlı köyünde bölücü terör örgütü üyelerinin bulunduğu bilgisine erişti. Bölgede ihtiyat alan güvenlik eforları, yol kontrolu sırasında kuşkulu bir arabayı durdurmak istedi.

“DUR” UYARISINA UYMAYIP KAÇMAYA ÇALIŞTILAR
‘Dur’ uyarısına uymayan arabadakiler ateş açarak kaçmaya çalıştı. Güvenlik eforlarının da ateş açmasıyla sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmanın ardından 2’si bayan 5 ’lı terörist ölü olarak ele geçirildi. Muş Valiliği’nden mevzu ile alakalı yapılan söylemede şöyle denildi:

“Yılanlı Köyü yolu üzerinde ‘dur’ uyarısına uymayan kuşkulu taşıttan güvenlik eforlarımıza vasıtanın içinden uzun namlulu silahlarla ateş açılması üzerine güvenlik eforlarımızca anında karşılık verilmiştir. Taşıtı durdurarak çatışmaya devam eden 2’si bayan 3’ü erkek, 5 teşkilat üyesinin tamamı ölü olarak ele geçirilmiştir. Milletimizin huzur ve güvenliği için şehrimiz genelinde terörle gayretimiz kararlılıkla devam edecektir.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın