Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

NETUBA Rotterdam T C. Baskonsolosunu ziyaret Etti

Rotterdam’da yeni görevine başlayan TC. Başkonsolosu Aytaç Yılmaz kurum ziyaretlerini kabul etmeye başladı.

NETUBA Rotterdam T C. Baskonsolosunu ziyaret Etti

Hollanda’nın Ticari Faaliyetleri ve aktiviteleriyle etkin kurumlarından biri olan ilk tanışma ziyaretini gerçekleştirdi. NETUBA başkanı ve board yetkililerden oluşan heyet konusunda Başkonsolos Aytaç Yılmaz’a ayrıntılı olarak bilgi verdi. masası yetkilisi Ticaret Odası çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Başkonsolos, önümüzdeki dönemde Hollanda Türkiye arasındaki ticari hayatı daha da etkili hale getirilmesi için çalışmalar içinde olduklarından belirtti.

Cor Bekker ve TC. Başkonsolosu Aytaç Yılmaz

Ticari Faaliyetleri ile dikkat çeken Hollanda’nın en büyük Türk  işadamı ve başkanı heyet ziyaretinde yer aldı. Başkonsolos’a görevinde başarılar diledi, Türkiye’de Hollanda’da Ticari faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi. Hollanda ile Türkiye arasında açılan yeni sayfada her şeyin daha etkin ve efektif ilerleyeceğinden ticari ilişkilerin daha da hızlanması için etkin rol oynamaya hazır olduklarını bildirdi.

NETUBA Board üyelerinden Organik Kimya yetkilisi Organik Kimya’nın başarılarından  bahsetti,

Edelstaal Ceo’su ve Ertan Torunoğulları Edelstaal’ın kurulma aşamasından bugüne kadar gerçeklestirdiği faaliyetler konusunda sayın başkonsolosu bilgilendirdi.

, Turizm ve Hollanda’daki yaşam hakkında görüşlerini paylaştı.

Rotterdam Ticaret Ateşesi ’nun katıldığı toplantı karşılıklı fikir alışverişi ile devam etti.

NETUBA Board Danışmanı Hatice Bekker NETUBA’nın 2019 faaliyetleri ile ilgi bilgi sundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın