Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

PINAR HOLT, YAZA GİRERKEN HANIMLARA TEKNOLOJİ DİYETİ TAVSİYELERİ VERDİ.

Pınar Holt

Pınar Holt

Yazar, Davranış Bilimci, Konuşmacı

Yazar, Batıköy Aneleri davetlisi olarak Aile İçi İletişim ve Kontrollü Teknoloji Kullanımı’ başlıklı söyleşiye katıldı. 

Batıköy Anneleri davetlisi olarak ‘Aile İçi İletişim ve Kontrollü Teknoloji Kullanımı’ konulu bir söyleşi yapanDavranış Bilimci, Yazar ve Konuşmacı Pınar Holt, hanımlara önemli bilgiler paylaştı.

Batıköy Anneleri kurucuları Deniz Tanyer, Gizem Özmen ve Sabiha Sarıgül’ün organize ettiği ve yaklaşık 100 hanımın katıldığı sabah kahvaltılı söyleşi, Savarona Restoranda gerçekleşti. 

Hanımların yoğun ilgi gösterdiği kahvaltılı söyleşi de Pınar Holt, ön basımı yapılan ‘HAYATA BAĞLAN’ adlı kitabından bahsederek hanımlara; Bedenimizi disipline etmek için nasıl besin diyeti yapıyorsak, ruhumuzu da disipline edebilmekadına teknoloji diyeti yapmanın yaz aylarında bir fırsat olabileceğini’ bildirdi. 

Teknoloji Diyeti Menüsü

Pınar Holt‘HAYATA BAĞLAN’ adlı kitabında yer alan ve kızıyla birlikte kendi hayatına da uyarladığı 14 maddeden oluşan Teknoloji Diyeti Menüsü’ uygulamalarını BatıköyAnneleri ile paylaşmaktan mutluluk duyduğu nu bildirdi. 

Pınar Holt sözlerine şu şekilde devam etti:

Etrafımız televizyon, bilgisayar, telefon, tabletlerle kuşatılmış durumda, kaçarımız yok! Bunu öncellikle bir kabullenelim.Ancak özellikle biz anneler, sağlıklı nesiller yetiştirebilmemiz içinçok farkında, çok uyanık, çok donanımlı ve bilgi sahibi olmalıyız ve bunun için de elimizden geldiğince çok bilgi araştırması yapmalı, okumalı ve katılabildiğimizce çok eğitime katılmalıyız!’

Çeşitli deney, eğlenceli oyunlar ve video gösterimiyle sona eren söyleşi ardından Pınar Holt, katılımcı annelerle hatıra fotoğrafları çektirip, kitabını imzaladı ve sohbet etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın