Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

PKK’lılarda eylem değişikliği: Erkekler kadın kılığında, Kadınlar çıplak

PKK’lılarda eylem değişikliği: Erkekler kadın kılığında, Kadınlar çıplak

Türkiye sınırına yuvalanan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için harekete geçen , kapsamında bölgede 1595 teröristi yok etti.

Bölgedeki operasyonlar kararlı bir şekilde devam ederken, terör yandaşları buldukları tüm fırsatlarda Afrin’e düzenlenen operasyonun durması için eylem düzenliyor.

FEMEN GİBİ SOYUNDULAR

Terör yandaşlarının son durağı ise oldu. Ülkede sık sık terör örgütü PKK için eylem düzenleyen örgüt yandaşları bu kez farklı bir tarz sergiledi.

‘Etekli terör’ün beyni ele geçirildi

Asker, polis omuz omuza verdi. Doğu ve Güneydoğu’daki operasyonlar genişletildi. Kanlı terör örgütü PKK’ya büyük darbe indirildi. ’da düzenlenen operayonda ise “etekli terörün” beyni ele geçirildi. Buna göre güvenlik güçleri Bağlar ilçesinde bir eve baskın düzenlendi. Baskında terör örgütünde “Rambo” olarak bilinen Hayalet kod adlı enselendi.

Atsız’ın çocukları haftalık 4 bin TL karşılığında ailelerinden kiraladığı tespit edildi. Ardından bu çocuklara etek giydirip güvenlik güçlerine saldırı düzenlettiği kaydedildi. Etekli saldırıları organize eden “Rambo”nun çocukları kurye olarak da kullandığı belirlendi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın