Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye tarafından “terör örgütleriyle bağlantısı bulunduğu” gerekçesiyle Ocak ayında sınır dışı edilen Hollandalı gazeteci Ans Boersma’nın Suriye kökenli cihatçı sevgilisinin, Hollanda Gizli Servisi (AIVD) için...
31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na açık destek veren PKK, yenilenmesi kararı çıkan İstanbul seçimlerinde İmamoğlu’na tam destek verdiklerini...
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK toplantısı ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Çelik, kendisine yöneltilen “MİT Başkanı Esad ile görüştü mü?” sorusunu ise...

PKK’ya seks kölesi yapılan kadınların ifadeleri ortaya çıktı

PKK’ya seks kölesi yapılan kadınların ifadeleri ortaya çıktı
İstihbarat üniteleri son 3 senede teşkilattan kaçarak teslim olan, harekâtlarda sağ ya da yaralı olarak tutulan toplam bin 150 bayan teröristle yapılan görüşmeler sonrası rapor hazırladı. Sabah’ta yer alan habere göre; Raporda teşkilatın bayanları nasıl kullandığı, infaz ve intiharlar yer aldı.

Türkiye Elektrik Kurumu Türkiye Elektrik Kurumu GÖRÜŞÜP, RAPOR HAZIRLADILAR
Tamamı bayan 6 şahsiyet takım 200 günlük çalışma sonunda, 3 senede 967’si teşkilattan kaçarak teslim olan 183’ü harekâtlarda sağ/yaralı olarak tutulan bin 150 itirafçı terörist ve aileleriyle türkiye elektrik kurumu türkiye elektrik kurumu görüştü. Erişilen rapordaki ifadeler kan donduran türden;
– Rojin Besta Batman: Benden 11 yaş büyük biriyle evlenip 4 çocuğa anne olunca dağı kurtuluş görmüştüm. 5’inci gün tecavüze uğradım. Teslim olan bir dostun anlattıklarından etkilenip döndüm.
– Beritan Amed Muş: ’e ayak bastığımın ikinci gecesi tecavüze uğradım. Sabahleyin mesule söyledim. ‘Gel bana anlat’ vakayı diyerek götürdüğü kendi barınağında o da bana tecavüz etti.
– Gabar Rojbin Bitlis: Üvey ana şiddetinden kaçıp ’ya katıldım. 5 senede tecavüze karşı çıkan 11 kadının intiharına ve 8 kadının infazına tanık oldum.
– Rozerin Batman Diyarbakır: Bedenimde gördüğüm eziyet ve tecavüzün izleri var.
– Epilepsi Kanireş Mardin: PKK’nın askeri bayan kolu YJA-Star’ın başı Hülya Eroğlu’na ‘Bizi seks kölesi gibi kullanıyorlar” dedim. ‘Hepimiz bu yollardan geçtik’ dedi.
– Berjin Amara Şırnak: Kandil’de eziyete karşı çıkan Mersinli Meryem ve Maraşlı Zöhre aynı gün mermiye dizildi.
– Beritan Sterk Şanlıurfa: Kandil’de Duran Kalkan’ın tecavüzüne uğradım.
– Dilovan Amara Ağrı: Teşkilatta tecavüz edenler hiç cezalandırılmadı.

Yüzde 79’u 15-22 yaş grubunda.

İSTİHBARAT ÜNİTELERİ RAPORUNDAKİ İSTATİSTİKLER;
– PKK’ya katılan bayanların yüzde 79’u 15-22 yaş grubunda, bu bayanların yüzde 55’i 15-18 yaşında aldatılmak veya kaçırılmak suretiyle dağa çıkarıldı.

– Dağa çıkan bayan teröristlerin yüzde 5’i üniversite, yüzde 13’ü lise, yüzde 59’u ortaokul veya ilkokul mezunu. Yüzde 11’i ise yalnızca okuma yazma öğreniyor, Yüzde 12’si ise okuma yazma öğrenmiyor.

– Teşkilatın aldatıp ya da kaçırarak dağa çıkardığı bayanların yüzde 90’ı yaşına bakılmaksızın ilk 30 gün içinde tecavüze uğruyor.

– Teşkilat idareyicileri bayanları, erkek teröristleri eylemlere motive etmede eşya gibi kullanıyor.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın