Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İçişleri Bakanlığı’nın kayyum kararına destek çıktı. Habertürk’te katıldığı programda AK Parti’nin mevcut haliyle terörle mücadele ettiğini söyleyen Perinçek, AK...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı dünyasının radikalizmi kullandığını söyleyerek, “Mesela, Amerikalılar şu anda, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP terör örgütüyle çalışıyor. Daha önce PYD ve PKK...
Van, Mardin ve Diyarbakır HDP belediyelerine atılan Kayyum'la ilgili halk ne düşünyür? Yeni Vatan Gazetesi sokaklarda halka mikrofon uzattı. Konu ile ilgili halk tepkili.

Pubg Hatasına Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık’tan Mizahi Gönderme

Pubg Hatasına Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık’tan Mizahi Gönderme

Son zamanların elden düşmeyen oyunu , AK Parti ’ın gündeminde de yer aldı.

Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Işık yaptığı konuşmada söz konusu oyunu işaret ederek Beylikdüzü haritası yükleniyor. Az sonra sorun çözülecektir.’’ sözlerini kullandı.

BAŞKAN ADAYI GÜLDÜRDÜ

Popüler Pubg oyununda yaşanan aksaklık ve sorun AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık’ın da dikkatini çekti. Işık sosyal medya Twitter hesabında mizahi bir paylaşım yaparak “Arkadaşlar farkındayım Pubg ye giremiyorsunuz. Beylikdüzü haritası yükleniyor. Az sonra sorun çözülecektir.” sözlerini aktardı.

PUBG’DEN RESMİ AÇIKLAMA

Online video oyunu Pubg’nin resmi hesabından yapılan açıklamada ise oyuna ilişkin giriş sorunlarının yaşandığı belirtilirken bu sorunun kısa sürede çözülmesi için çalışıldığı açıklandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın