Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...

PvdA, Münire Manisa’yi bez parçası gibi kullandı kenara attı! Manisa PvdA’dan kovuldu.

Eşcinselliğe Teşvik Derneği (COC) yönetim kurulu üyesi Münire Manisa, PvdA’dan kovuldu.

PvdA, Münire Manisa’yi bez parçası gibi kullandı kenara attı! Manisa PvdA’dan kovuldu.

Eşcinselliğe Teşvik Derneği (COC) yönetim kurulu üyesi , ’dan kovuldu.

Yeni nesil Türk gençliğini eşvinselliğe teşvik eden kurum (COC) yöneticiliğine getirilen ve büyük bir ‘gurur’la COC yöneticisi olduğunu ifade eden Münire Manisa, PvdA’dan kovulduktan sonra eşcinsellerden de beklediği ilgi ve desteği görmedi.

(Hollanda Işçi Partisi) PvdA, belediye meclis üyesi adaylıkları ile ilgili yaptığı açıklamada, “adaylar arasında düşük profilli aday istemiyoruz” denildi.

Parti için de üst düzey yöneticilerle sıkı ilişki geliştiren Manisa, bütün uğraşlarına rağmen partisi tarafından aday gösterilmedi.

Merkez soldan, radikal sağa kayan PvdA önünüzdeki süreçte parti için de yer alan yabancı kökenli ‘düşük profilli’ siyasetçileri tek tek kapı önüne koyacağı bekleniliyor.

Partisinden, ‘düşük profilli’ olduğu gerekçesi ile kovulan Manisa, sosyalmedya sayfasında yaptığı yazılı açklamada, ‘PvdA’dan istifa ettim’ diyerek takipçilerine gerçekleri anlatmaktan kaçtı.

Işte Manisa’nın hollandaca açıklaması:

“Beste vrienden,

Ik heb altijd gedacht dat ik de laatste zou zijn die haar lidmaatschap opzegt…

Zoals jullie weten heb ik mijn hand nooit omgedraaid voor een strijd. Ik ben een sociaaldemocraat in hart en nieren. Solidariteit, rechtvaardigheid, gelijke verdeling van kansen en middelen en oprechtheid, ik vind dit van levensbelang. Leven in een samenleving waarin het niet draait om overleven, maar een goed leven. Voor iedereen. Ongeacht afkomst, religie, seksuele voorkeur, huidskleur en noem maar op. Gelijke kansen voor iedereen. Ik zat bij de Partij van de Arbeid omdat ik er heilig van overtuigd was dat we deze overtuiging delen, zowel intern als extern. Samen met mijn kameraden heb ik hard gewerkt om de wereld om ons heen ook een stukje beter te maken. Hard werken loont helaas niet altijd, ook als je bij de Partij van de Arbeid zit.

Echter gaat dit niet om mij. Dit gaat om een patroon. Dit gaat om onze partijcultuur. De manier waarop wij invulling geven aan de sociaaldemocratie. Het is niet zonder reden dat de partij continue wordt afgestraft. De partij verliest gaandeweg haar authenticiteit en gooit haar eigen principes te vaak overboord. Ik blijf geloven in de waarden en idealen. Ik heb, ook wanneer het praktisch onmogelijk leek, zowel intern als extern een strijd gevoerd en de partij verdedigd omdat ik bleef geloven in de verandering die mogelijk zou komen.

Op aandringen van de partij heb ik mij onlangs kandidaat gesteld voor de gemeenteraadsverkiezingen. Na het eerste gesprek heb ik om onsamenhangende redenen te horen gekregen dat de partij niet verder gaat met mij en mocht ik ook niet op de lijst. Zo zouden ze op zoek zijn naar iemand met een meer ‘verbindend’ profiel (als ik nog meer ga verbinden, blijft er niets van me over jongens!) en was ik wel veel op straat met mensen en zo maar wisten ze niet of ik het taaie handwerk aan kon (afgelopen april kozen de partijleden me nog tot beste raadslid Noord-Holland).

Ik heb heel lang nagedacht. Het is een zware keuze geweest. Ik had gedacht dat zoiets mij nooit zou overkomen, maar het is gebeurd. Blijven hangen, betekent accepteren. Als ik dit accepteer, kan ik buiten niemand meer vragen om op te komen voor zichzelf. Practice what you preach. Ik kan niet zeggen voor een rechtvaardige samenleving te strijden terwijl ik zelf onderdeel word van onrechtvaardigheid. Terwijl ik zelf onderdeel van het probleem word. Ik zal me blijven inzetten voor de waarden en idealen die ik belangrijk vind, maar niet meer vanuit de Partij van de Arbeid. Mijn lidmaatschap zeg ik op. Ik hoop dat de mensen die blijven niet te veel meegaan in de koers en blijven strijden voor onze waarden en idealen. Ik zeg de partij vaarwel, maar niet de politiek. De partij en mijn oud partijgenoten wens ik bij de komende gemeenteraadsverkiezingen veel succes.”

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın