Yeni Vatan Gazetesi

Reşit olmayan kızlarını Adnan Oktar’ın programında gören Viyanalı babadan suç duyurusu

Avusturya’nın başkenti Viyana’da yaşayan Elvan Koçak (44) uzun zamandır haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar’ın programında gördü.

Reşit olmayan kızlarını Adnan Oktar’ın programında gören Viyanalı babadan suç duyurusu

’nın başkenti ’da yaşayan Elvan Koçak (44) uzun zamandır haber alamadığı 2 kızını televizyonda ’ın programında gördü. baba Koçak,  ’ye gelerek Oktar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Elvan Koçak, 7 yıl önce ayrıldığı eşi Gülperi T.’nin çocukları Ş.K. (19) B.K. (17) ve oğlu M.K (17) ile birlikte Türkiye’ye gittiğini ve çocuklarından uzun süre haber alamadığını anlattı. Bu hafta sonu bir akrabalarının “Senin kızların Adnan Oktar’ın yanında TV şovu yapıyorlar” dediğini anlatan baba Elvan Koçak  “Çocuklarımdan B. ve ikizi olan M. daha 17 yaşındalar. Reşit olmayan kızımı televizyona çıkartarak şov yapan Adnan Oktar ve diğer sorumlulardan davacı olacağım” dedi.

‘KIZLARIM VİYANA’DA İYİ EĞİTİM GÖRÜYORLARDI’

Avusturya Jugendamt (Gençlik Dairesi) ve savcılığına da durumu bir şikayet dilekçesi ile bildirdiğini ifade eden Koçak şöyle konuştu:
“Kızlarım Viyana’da iyi bir eğitim görüyorlardı. B. okul birincisi bir çocuk. Eğitimlerini yarıda bırakıp Adnan Oktar tarafından yeri belli olmayan bir otelde alıkonulduklarını duyuyorum. Çocuklarımdan sadece Ş. mesajlarıma cevap veriyor. O mesajları da kızımın yazdığına inanmıyorum. Çünkü Ş.’nın Türkçesi ve yazım tarzına uymuyor.”

ERDOĞAN’DAN YARDIM İSTEDİ

Kartal Adliyesi’ne giderek kızlarının annesi Gülperi K. ve Adnan Oktar hakkında suç duyurusunda bulunan Koçak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi. Koçak “Kızlarımın aklını çelmişler. B.’nin ikizi olan oğlum M.’yi de aynı şeyleri yapacaklar. Lütfen daha reşit bile olmayan çocuklarımı bu ne olduğu belirsiz gruptan kurtarın” dedi.

AVUSTURYA BASININDA YER BULDU

2 kız kardeşin yaşadıkları Avusturya basınında da yer buldu. Ş. ve B. kardeşlerin Viyana’dan sessiz sedasız ayrılıp, annelerinin teşvikiyle televizyon şovlarına katıldıklarını yazan Avusturya basını olayı manşetlerine taşıdı. Österrecih gazetesi, Viyana Manşet Haber sayfası kaynağı ile “Viyanalı baba kızlarını skandal TV şovunda buldu” başlığıyla haberi okurlarına duyurdu.

Adnan Oktar’ın yanında yer alan kızların annesinden açıklama. Açıklama için tıklayın.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Ufuk Yıldırım dedi ki:

  Baba Çocuklarını öldürmekle tehdit ediyor bu konuda mahkeme kararı var hala basın bunu görmüyor sonra da şiddet haberi yapıyorlar basın kan mı istiyor

 2. Necmettin dedi ki:

  Bu haberdeki konu mahkeme kararı ile yalanlandı, hala gündemde ne amaçla tutuyorsunuz. Adnan Oktar bu ayaklara gelmez…

 3. Ufuk Yıldırım dedi ki:

  Babalarının tehditten dolayı kızlarına yaklaşması yasak! Burası sonuçta dağ başı değil.

 4. hande dedi ki:

  Hakkındaki uzaklaştırma kararına ve velayetlerinin annelerine verilmesine rağmen kızlarının kaçırıldığı yalanını ortaya atan psikopat bir babayı neden masum göstermeye çalışıyorsunuz. Bu şekilde suça ortak oluyorsunuz.

 5. hande dedi ki:

  Hakkındaki uzaklaştırma kararına ve velayetlerinin annelerine verilmesine rağmen kızlarının kaçırıldığı yalanını ortaya atan psikopat bir babayı neden masum göstermeye çalışıyorsunuz. Bu şekilde suça ortak oluyorsunuz.. Lütfen doğru haber yapın

 6. Kübra dedi ki:

  Bu asılsız yalan haberlerle hiçbir sonuç çıkmaz mahkeme kararı ile baba uzaklaştırma almış üstelik kızlarını Ve eski eşini öldürmekle tehdit eden birisi. her gün birçok kadın eski eşi tarafından öldürürken neden doğru söylediğine inanalım Sn Adnan Oktar hocamızın yanı güvenlik açısından müthiş korunaklı bir yer ve o kadınlara çok sahip çıkan koruyup kollayan biridir vicdansızlık yapmayın

 7. Fatma karki dedi ki:

  Bu şahıs mahkeme karariyla ailesine şiddet uyguladigi icin uzaklaştirma kararı aldı.Kizlarda gayet reşit turkiyeye siginmişlar gayet mutlular.Siz neyin peşindesiniz yalan haberler yapiyorsunuz birdahami aile ici şiddet olsun.Biz bunlari istemiyoruz artik

 8. Emre dedi ki:

  Mahkeme, Kadıncağza ve Çocuklara Zarar verme ihtimali olarak, uzaklaştırıyor, sizde bunu destekliyorsunuz öyle mi ? Hemde bir Kadın olarak ? Sayın Adnan Oktar’a olan KÖR Düşmanlığınız size neler yaptırmazki ?

  ▪Maide Suresi, 87. ayet:

  Ey iman edenler, Allah’ın sizin için helal kıldığı güzel şeyleri haram kılmayın ve haddi aşmayın. Şüphesiz Allah, haddi aşanları sevmez.

 9. Emre dedi ki:

  Doğru olmayan haber yap, sonra onunla ismin duyulsun, sonra da bununla gurur duy. Tam size yakışan hareketler! Önce biraz araştırın, her önünüze geleni doğruluğuna bakmadan haber yapmayın. Bu Elvan denen baba, eşini ve kızlarını tehdit ediyor. Türkiye Mahkemeleri yaklaşmasını yasaklıyor. Viyana mahkemesi velayeti anneye veriyor. Çocuklar anneleriyle beraber mutlu mesut yaşıyor. Bu ne biçim haber? Babayı neden pamuk dede gibi gösteriyorsunuz. Cinayetler böyle işlenmiyor mu? Adam önce öldürücem diyor tehdit ediyor sonra da uyguluyor. Bu sefer de böyle olursa (Allah korusun) vicdanınız ne durumda olacak? Millete ne diyeceksiniz?

 10. Osman yigitoglu dedi ki:

  Mahkeme kararlari ortada. Kanunen bossnmis ve cocuklarin velayeti annede dolayisiyla ortada bir sorun yok. Mudlumanlar aleyhinde kara bir ksmpanyaya alet olmayin. Yapilan haber gercegi yansitmiyor.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın