ROTTERDAM’DA GELENEKSEL HALE GELEN 010-LOJİSTİK PLATFORMU TOPLANTISI

09.11.2019
A+
A-
ROTTERDAM’DA GELENEKSEL HALE GELEN 010-LOJİSTİK PLATFORMU TOPLANTISI

Ulaştırma ve Lojistik Hollanda (TLN) Evofenedex, De Verkeersonderneming MRDH ve Rotterdam Belediyesi Kentsel Lojistik ve Güvenli Trafik akışını sağlamak için düzenlenen programı, SEZER Consulting’in öncülüğünde Rotterdam da gerçekleştirildi.

Güvenli Ulaşım E-araç

Program öncesinde iş konseyleri, iş derneklerine, iş insanlarına ve basın mensuplarına etkili bir sunum yapıldı. NETUBA İş Konseyi Üst Yönetimi, HOTİAD İş Adamları Derneği yetkililerinin de katıldığı bu toplantıda Rotterdam’da faaliyet gösteren lojistik ile ilgili firmalar ayrıca yer aldı.

Rotterdam bölgesinde aşamalı olarak uygulanması beklenen girişimlerin sunulduğu toplantıda,  Güvenli Ulaşım, E-araç Kullanımı ve Şehir Lojistiği’ndeki elektrikli araçlar için, Optimum Şarj Stratejisi ve İşbirliği konusu anlatıldı.

Özellikle taşımacılıkta kullanilabilecek elektrikli araçların tanıtımı son derece ilgi gördü. Çevreye duyarlı bu etkinlik, aslında Rotterdam’da yaşayan herkesin hayatını da dolaylı yoldan etkileyeceği için, NETUBA İş Konseyi yetkilileri önümüzdeki dönemde Rotterdam Belediyesi’nin yetkilileri ile birden fazla konuda ortak çalışmalar yapmayı planladıklarını ifade ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.