Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Sağlık Bakanlığı personel alım sonuç bilgisi illere göre

Sağlık Bakanlığı personel alım sonuç bilgisi illere göre
Sağlık Bakanlığı’nın kurayla personel cetmeleri bugün de devam ediyor. Türkiye İş Müesseseyi tarafından Sağlık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek bazı personellerin atama harekâtları 25 Ekim Perşembe günü başlamıştı. Paklik Görevlisi klasik, manili, daha önceki kararlı/TMY kurası ise bugün hakikatleştirilecek. Peki, hangi şehirlerin kura neticeleri söylendi? Sağlık Bakanlığı paklik vazifelisi kura neticeleri söylendi mi?

25 Ekim 2018 tarihinde başlatılan Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet ünitelerine aralıksız emekçi alımı için kura çekimi süreci henüz bitirilmedi. Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı, İnşaat Boyacısı/Boyacı, Kaynakçı Oksijen Ve Elektrik, Marangoz klasik, manili, daha önceki kararlı/TMY kura çekilişi ardından gözler paklik vazifelisi cetmelerine çevrildi. Peki, paklik vazifelisi kura çekilişinin neticeleri ne zaman söylenecek?

Bugün hangi şehirlerin kura çekilişi yapılacak? İşte Sağlık Bakanlığı kura çekiliş neticelerinde son vaziyet

NETİCELERİ BİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KURA ÇEKİLİŞİ BİTİRİLEN ŞEHİRLER: Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Merkez Teşkilat, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova, Yozgat şehirleri Paklik Görevlisi klasik, manili, daha önceki kararlı/TMY kurası 25 Ekim 2018 Perşembe günü söylendi.

BUGÜN HANGİ ŞEHİRLERİN KURA ÇEKİLİŞİ VAR: Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Şanlıurfa, Van, Zonguldak Şehirleri Paklik Görevlisi klasik, manili, daha önceki kararlı/TMY kurası 26 Ekim 2018 Cuma günü hakikatleştirilecek. Sağlık Bakanlığı kura çekilişi neticelerinin dün olduğu gibi bugün de 20.00’ den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden ulaşıma açılması bekleniyor.

YAZILI BİLDİRİ YAPILMAYACAK

İŞKUR tarafından Sağlık Bakanlığı İdare Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bildirilen aday listeleri, kura yeri, kura tarihi, kura neticeler ve öbür her türlü bültenlerin, İdare Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün “www.yhgm.gov.tr” internet adresinden bülten edileceği ve kuraya katılacak adaylar ve kura neticeyi yerleştirilen adaylara rastgele bir yazılı bildiri yapılmayacağı, bu bülten bildiri yerine geçeceği daha evvel söylenmişti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın