Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Schiedam’ın güçlü siyasetçisi DENK’e katıldı!

Schiedam’ın güçlü siyasetçisi DENK’e katıldı!

Radikal sağ akımına kapılarak mum gibi eriyen Hollanda’daki işçi partisi PvdA, geçtiğimiz aylarda ’ın güçlü siyasetçisi ’i kayıp etmişti.

Erdem, PvdA‘nın sağ akımına kapılarak kendi değerlerine yabancılaştığını belirterek istifa etmiş Schiedam’da büyük tartışmalara yol açmıştı.

Erdem‘in istifası, PvdA için de “büyük kayıp” olarak yorumlanmıştı. Hollanda’nın Schiedam kentinin belediye meclis üyesi eski PvdA’lı Mahmut Erdem için, “Yeşil Sol partisine mi katılacak yoksa DENK partisine mi” tartışmaları devam ederken; geçtiğimiz günlerde DENK partisine katıldığını ve 2018 yılında yapılan yerel seçimlerde DENK’in listesinin bir numarası olduğu açıklandı.

’nin konu ile ilgili yaptığı hollandaca basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

DENK, doet in Schiedam mee aan de gemeenteraadsverkiezingen in 2018. Tijdens de verkiezingen voor de Tweede Kamer werd de hoogste score door DENK in Schiedam behaald.

Onder aanvoering van lijsttrekker Mahmut Erdem zal DENK in Schiedam met een enthousiast campagneteam de komende maanden zichtbaar aanwezig zijn om het geluid voor een eerlijker en rechtvaardiger Schiedam te laten horen. De lijsttrekker is geen onbekende in de Schiedamse politiek. Als ervaren gemeenteraadslid heeft hij een constructieve houding en laat de stem van de Schiedammer doorklinken in de gemeenteraad.

Wij moeten elkaar meer opzoeken en accepteren, want onbekend maakt onbemind. De politiek ben ik ook ingegaan met het motto “Blijf niet aan de kant staan want iedereen telt mee”. Ik ben dan ook vereerd om de verbindende boodschap van DENK in Schiedam verder te kunnen verspreiden. Want Schiedam is van ons allemaal”, aldus Mahmut Erdem.

Erdem, toen nog PvdA, behaalde ruim 450 voorkeursstemmen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in 2014. Volgens Erdem laat de PvdA zich helaas steeds meer en meer leiden door het rechtse blok. Hij kon zich na de Tweede Kamerverkiezingen van 2017 steeds minder vinden in de lijn die de PvdA uitzette. Voor hem was dat niet meer te verantwoorden tegenover zijn kiezers.

DENK voorzitter Selçuk Öztürk: “Het is fantastisch dat in Schiedam een geweldig team, met Mahmut Erdem als ervaren lijsttrekker, het geluid van DENK zal laten horen. Er is veel vertrouwen in het team van DENK Schiedam. Wij hebben de overtuiging dat het een mooie en positieve campagne wordt richting de gemeenteraadsverkiezingen.”

DENK verwacht minimaal 5 zetels te behalen en wil bestuursverantwoordelijkheid nemen in Schiedam in de volgende bestuursperiode.

YeniVatanGazetesi.com

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın