Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Serdar Ortaç kardeşi kim Serkan Ortaç hastalığı ne?

Serdar Ortaç kardeşi kim Serkan Ortaç hastalığı ne?
Eşi ile boşanacağı haberleriyle sık sık gündeme gelen şarkıcı , bu kez kardeşinin sağlık sorunu ile gündeme geldi. 2 kardeş olan ’ın tek kardeşi olan yaklaşık 1 haftadır enfeksiyon ile mücadele ediyor.  ise kardeşi için sevenlerinden dua istedi. Peki ama Serkan Ortaç’ın hastalığı ne? 

Ortaç’ın kardeşinin rahatsızlığı ve neden hastanede yattığı ortaya çıktı. Serdar Ortaç, önceki akşam yılın son konseri için sevenleriyle buluştu. Sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, Maslak’taki özel bir hastanede yoğun bakımda tedavisi süren kardeşi Serkan Ortaç’ın sağlık durumu hakkında konuştu: “Daha iyi olacak, dua ediyoruz. Lütfen siz de dua edin, 2019’dan tek isteğimiz sağlık.” İşte Serdar Ortaç’ın sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım:

Şu sıralar daha önemli dertler var” açıklaması yaptı. Serdar Ortaç, Maslak’ta bir hastanede yoğun bakımda yatmakta olan kardeşi Serkan Ortaç için üzgün olduğunu söyledi.

 Ortaç kardeşi için “Dua ediyoruz, daha iyi olacak. Lütfen siz de dua edin 2019’dan tek isteğimiz sağlık” temennisinde bulundu.

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan 2.5 aydır ayrı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın